پاسخ داده شده
0
0

سلام و خسته نباشيد ،
كابينتهاي من چوبي و قهوه اي هستند و كانتر يا صفحه اي هم كه گاز روي اون قرار ميگيره چوبي و سفيد هست ، به نظرتون اگر ديوار بين كابينت رو سنگ دكوراتيو مشكي بزنم ، اشپزخانم قشنگ ميشه ؟؟؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • بهاركامران پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام دوست گرامی

با توجه به تصاویری که ارسال کرده اید از نظر ما بهتر است از مصالح رنگ تیره استفاده نکنید و مصالحی با رنگ روشن را برای دیوار پشت کابینت انتخاب کنید. چرا که به نظر می رسد آشپزخانه تان روشنایی کافی ندارد و اندازه ی آن نیز متوسط است، از این رو اگر از رنگی تیره استفاده کنید، فضا گرفته و خسته کننده می شود و در صورتی که از رنگی روشن استفاده کنید، آشپزخانه بازتر، روشن تر و زیباتر خواهد شد، در تصویر زیر سعی کرده ایم آشپزخانه ای مشابه آشپزخانه ی شما را با دو حالت سنگ آنتیک تیره و روشن شبیه سازی کنیم تا تاثیر این رنگ را بهتر درک کنید، البته این آشپزخانه نور مناسبی دارد و اندازه ی آن نیز بزرگ است، از این رو می توان گفت هردو سنگ در آن نسبتا زیبا شده اند.

مشاوره دکوراسیون انتخاب مصالح دیوار آشپزخانه

دو حالت تیره و روشن برای کابینتی مشابه آشپزخانه ی شما

نهایتا پیشنهاد ما به شما استفاده از مصالح رنگ روشن به اضافه ی چراغ آویزی زیباست. اگر تمایل دارید حتما از رنگ تیره استفاده کنید پیشنهاد میکنیم از نورپردازی زیر کابینتی نیز بهره ببرید تا فضای آشپزخانه زیبا و جذاب به نظر برسد.

امیدواریم این پاسخ برایتان مفید واقع شده باشد، در صورتی که سوال دیگری در این خصوص دارید حتما آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری