پاسخ داده شده
0
0

اصول طراحي يك ميني ماركت به ابعاد ٧٠متر مربع با ارتفاع ٦متر چگونه است؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • Fereshteh ghanbari پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سرکار خانم قنبری گرامی

سوالی که مطرح کرده اید اطلاعات کمی در بر دارد و برای ما چندان واضح نیست، ظاهرا میخواهید فروشگاهی با مساحت 70 متر مربع و ارتفاع 6 متر بسازید و در خصوص آن سوالاتی دارید.

به طور کلی از نکات مهم طراحی یک فروشگاه می توان به  طراحی مناسب مسیر های حرکتی، ایجاد جذابیت های مناسب در نقاط کلیدی برای مشتریان، طراحی دعوت کننده و گیرای ورودی، ایجاد خوانایی برای کسانی که در حال خرید هستند(خوانایی به این معنا که برای حرکت در فروشگاه دچار مشکل نشوند و نیاز نباشد پرس و جو کنند)  اشاره کرد.

اما این ها برخی از کلیات بود و قطعا جزییات بسیاری در طراحی یک فروشگاه مناسب وجود دارد.

طراحی مناسب فروشگاه شاید در وهله ی اول زمانبر باشد و هزینه هایی در بر داشته باشد، اما اگر صحیح انجام شود، در دراز مدت باعث بهبود فروش و رضایت بیشتر مشتریان فروشگاه خواهد شد. به شما پیشنهاد میکنیم حتما از طراحان داخلی و معمار ها برای این کار کمک بگیرید و هزینه ی مالی و زمانی در این زمینه را نوعی سرمایه گذاری تلقی کنید.

امیدواریم با توجه به سوال کوتاهی که ارائه کردید، از پاسخ ارائه شده رضایت داشته باشید. در صورتی که احساس میکنید این پاسخ کامل نیست، لطفا از همین طریق نقائص را اطلاع بدهید تا مساله را برایتان بیشتر و واضح تر بیان کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری