پاسخ داده شده
0
0

با سلام حضور کارشناسان محترم.
من اتاقی بیست متری دارم به صورت مستطیل. روی دیوار جنوبی اتاق خواب سراسر کمد دیواری نصب شده و دیوار شمالی پنجره قرار داره و در بالکن هم روی دیوار کناری پنجره ست.
و چیدن این لوازم( یک تخت خواب یک نفره و یک تخت خواب یک نیم نفره و یک میز لوازم آرایش کوچک) داخل این اتاق برای ما مشکل ساز شده.
لطفا مارو راهنمایی کنین
ممنون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • Parmiss پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم پارمیس گرامی

پیوستن شما به مخاطبان انستودیوز باعث خوشحالی ما است.

اتاقی که شما دارید شرایط خاصی دارد که در تصویر زیر آن ها را برایتان ذکر کرده ایم. وجود دو در باعث میشود که مجبور باشید فضایی به عبور و مرور اختصاص بدهید، همچنین یک جداره که کاملا کمد است باعث این شده که نتوانید چیزی در این بخش قرار بدهید. در واقع فضای مفید اتاق شما، بدون مسیر حرکتی و بدون دیواره های کمد و فضایی که برای باز و بسته شدن در کمد ها لازم است، فضایی کمتر از 20 متر مربع می شود. این بخشی از محدودیت های شماست که البته چاره ای برای آن وجود ندارد و باید آن را نگه داشت.

مشاوره دکوراسیون اتاق خواب 20 متری

شرایط کلی اتاق شما

اما محدودیتی که می توان آن را حل و فصل کرد، مربوط به وسایل درون اتاق است، در واقع شما دو نوع محدودیت دارید، اول محدودیت های ذاتی اتاق، دوم محدودیت هایی که انتخاب وسایل برایتان ایجاد کرده است. دو تخت، که یکی از آن ها بزرگ است در کنار مسائلی که پیشتر ذکر شد، باعث شده شما تقریبا چاره ای به جز چیدمان فعلی نداشته باشید. راهنمایی ای که ما می توانیم به شما ارائه کنیم این است که تغییری در تخت ها ایجاد کنید. استفاده از تخت هایی با طول کمتر که بتوانید آن ها را در عرض اتاق بچینید تقریبا تنها راه شما برای بهبود فضاست.

همچنین استفاده از تخت های تاشو می تواند برایتان راهگشا باشد.
خلاصه ی کلام این که با توجه به محدودیت های فضا و ابعاد بزرگ تخت ها، بعید است بتوانید در شرایط فعلی چیدمانی بهتر از حالا داشته باشید و برای ایجاد تغییر مناسب بهتر است تخت ها را تعویض کنید.

مشاوره دکوراسیون اتاق خواب 20 متری

دو چیدمان پیشنهادی با تخت های کوچکتر

امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما راهگشا بوده باشد. چنانچه احساس میکنید نقائصی در این پاسخ وجود دارد حتما از همین طریق آن را به ما اطلاع بدهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری