پاسخ داده شده
0
0

سلام اتاق من حدودا 9متر مربع شکل هست بایه پنجره بزرگ ولی جنوبی سرویس خواب سفید هست با رگه های ریز طوسی یه ضلع دیوار خراب شده که باید درست شه ضلع بغل دست کمد که دیوار کوب روشه (یکی از دوستان پیشنهاد داده کاغذ دیواری طوسی سیر بزنیم چون با سفید خوب میشه روتختی و پرده هم نمیدونم چه رنگ یا مدل هایی استفاده کنم فرش کرم رنگ هم دارم لطفا راهنمایی کنید.)

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • یلدا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم یلدای گرامی، بسیار خوشحالیم از حضور شما در انستودیوز

برداشت ما از سوال شما این هست که قصد انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خوابتون دارید و برای رنگش از ما مشورت خواسته اید.

لطفا در صورت امکان برای ما تصویری از فضا ارسال کنید تا بهتر بتونیم راهنمایی تون کنیم،در صورت تمایلتون، میتونید ذکر کنید که تصاویر در سایت نمایش داده نشوند و فقط کارشناسان بتوانند تصاویر را مشاهده کنند.  اگر هم امکان ارسال تصویر ندارید، مساله ای نیست و ما طی ساعات آینده پاسخ شمارو ارسال خواهیم کرد.

0
0

خانم یلدای عزیز
از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم
طراحی اتاق های کوچک نکات بسیار مهمی دارد و فقط هماهنگی رنگ ها مساله ی طراحی نیست. با توجه به اینکه اتاقی جنوبی با پنجره ی بزرگ دارید که یک ضلع آن هم کمد در بر گرفته، و قطعا بخشی از یکی از دیوار ها هم محل قرار گیری در اتاق است خود به خود بخش زیادی از دیوارهای اتاق با این عناصر پر شده است. بنابر این برای بخش های باقی مانده باید با دقت نظر بیشتری اقدام کنید.
انتخاب کاغذ دیواری طوسی سیر، شاید به لحاظ هماهنگی رنگی خوب باشد، اما از این نظر که چقدر به شما کمک می کند تا اتاقتان کوچک به نظر نرسد مساله ی مهم تری است.
ما رنگ های موجود در اتاقتان را ندیده ایم، رنگ کفپوش، در، کمد و سایر دیوار ها، اما نکاتی را با توجه به شرایطی که دارید برایتان ذکر میکنیم.

بهتر است برای اتاقتان رنگی انتخاب کنید که در روزهای گرم بهار و تابستان(که یک اتاق 9 متری جنوبی می تواند خیلی گرم باشد) حس گرما را به شما انتقال ندهد، پس استفاده از رنگ های گرم را چندان پیشنهاد نمی کنیم. رنگ های خنثی مثل طوسی می توانند گزینه های خوبی باشند، اما این مساله بستگی به روحیه ی شما دارد که آیا این رنگ بعد از گذشت زمان برایتان یکنواخت می شود یا خیر. اگر احساس می کنید این رنگ، رنگ مورد علاقه تان است و از آن خسته نمی شوید، میتواند انتخابی مناسب باشد.
در غیر این صورت استفاده از رنگ های سرد گزینه ی مناسبی برای شماست. رنگ هایی مثل سبزآبی، آبی فیروزه ای و سبز و سبز صدری، در ادامه برایتان دو ترکیب رنگی را پیشنهاد کرده ایم.

دو رنگبندی پیشنهادی برای اتاق خواب شما

دو رنگبندی پیشنهادی برای اتاق خواب شما

در ترکیب ها شما یکی از دیوار ها را به رنگ آبی یا سبز سمت چپ در می آورید(ترجیحا برای اتاقتان از کاغذ استفاده نکنید چون انتخاب کاغذ برای این فضا کار راحتی نیست و رنگ زدن فضا کار مطمئن تری است.)

و برای پرده و سایر وسایل، می توانید از تون رنگ های دیگری که در ترکیب به شما ارائه کرده ایم استفاده کنید. در ترکیب اول، از رنگ صورتی سمت راست، خیلی کم استفاده کنید، مثلا در حد یک تابلوی کوچک.

اما نکته ی مهم اتاق شما، استفاده از آینه است تا فضارا با آن بزرگتر و متناسب تر جلوه بدهید، پیشنهاد می کنیم در یکی از دیوار ها (حتی درِ کمد ها) از سطح وسیع آینه استفاده کنید و دقت داشته باشید که این آینه در زمان خواب در مقابل چشمتان نباشد.

در نهایت اگر بتوانید تصاویری از اتاقتان برایمان ارسال کنید، پیشنهادات بهتری به شما ارائه می کنیم


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری