پاسخ داده شده
0
0

با عرض سلام و خسته نباشید برای آشپزخانه 16 متری اوپن که قرار کف پارکت قهوه ای بشه چه رنگ و طرح کابینتی پیشنهاد میکنید به نظرتون طرح ممبران و رنگ سفید مناسب؟ اضافه کنم خونه برای پدر و مادرم و سبک مدرن نمیپسندن ممنون

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • نادیا غفوری پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

درود خانم غفوری گرامی

بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.

با توجه به کف تیره رنگ فضا، می توانید از کابینت های رنگ روشن، و یا تیره استفاده کنید، در ادامه با تصاویری که آورده ایم توضیحات بیشتری برایتان ذکر خواهیم کرد.

انتخاب رنگ روشن تضاد مناسبی با کف تیره ایجاد می کند و فضایی باز و زیبا برایتان به ارمغان می آورد، اما شما انتخاب های مختلفی برای استفاده از رنگ روشن دارید، مثلا می توانید صفحه کابینت های روشن یا تیره انتخاب کنید یا حتی در نقاطی از چوب های رنگ تیره(نزدیک به کف) استفاده کنید تا آشپزخانه به آنچه ایده آل شما است نزدیک تر شود. در بین حالت های پیشنهادی، به نظر ما استفاده از صفحه کابینت تیره و کابینت رنگ روشن می تواند گزینه ای مناسب باشد، در این حالت هم صفحه کابینت مدت بیشتری تمیز و زیبا به نظر می رسد، هم سطوح افقی(کف آشپزخانه و صفحه کابینت) رنگی تیره دارند و این امر هماهنگی مناسبی در فضا ایجاد می کند.

انتخاب رنگ بندی برای کابینت آشپزخانه چطور است

کابینت هایی به رنگ روشن

مشاوره طراحی داخلی آشپزخانه و کابینت

کابینت های رنگ های روشن

شما همچنین می توانید از رنگ های تیره برای کابینت استفاده کنید که در این حالت بهتر است حتما از رنگ روشن برای صفحه کابینت بهره ببرید، با این حال استفاده از رنگ تیره را چندان به شما پیشنهاد نمی کنیم. اما اگر نورگیری آشپزخانه خوب است و نورپردازی خوبی نیز برای آن در نظر خواهید گرفت، امکان استفاده از این رنگ ها را نیز دارید.

مشاوره انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه منزل

ترکیب کف تیره و کابینت تیره

در نهایت مجددا تکرار می کنیم که کابینت ممبران سفید، با صفحه پیشخوان رنگ تیره(نزدیک به کف آشپزخانه) انتخاب مناسبی برای خانواده ی شما می باشد.

در صورت تمایل می توانید تصاویری از فضا برایمان ارسال کنید تا اگر نکات جدیدی به نظرمان رسید آن ها را با شما در میان بگذاریم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری