پاسخ داده شده
0
0

با عرض سلام وروز بخیر ,لطفا راهنایی کنید چطورآشپزخانه با ابعاد کوچک و پلان حاضر کابینت و جای یخچال و لباسشویی وگاز در بیاریم ؟okbآشپزخانه 76 سانت است,این طرح ارایه شده را چطور میشه تصحیح کرد با کابینتهای بیشتر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن
  • سمیه پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم سمیه گرامی باسلام.
خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان انستودیوز مشاهده میکنیم.

در پاسخ به سوالی که مطرح کرده اید چیدمان اولیه ای را پیشنهاد کرده ایم که در ادامه به همراه نکاتی کوتاه قابل مشاهده هستند. در ابتدا با توجه به مساحت آشپزخانه ی منزلتان خوب است در نظر داشته باشید که میتوانید با انتخاب گاز 4 شعله به جای 5 شعله و سینک ظرف شویی متوسط بجای بزرگ از فضای بیشتری برای کابینت ها برخوردار باشید. در حال حاضر هرچند در نقشه از سینک دو لگنه استفاده شده، اما یک سمت آن به سبب قرارگیری در پشت لباسشویی به سختی قابل استفاده است، پس بهتر است به جای دو لگن، از سینک یک لگنه با لگنی نسبتا بزرگتر استفاده کنید. اگر سینک جلوی پنجره باشد می توانید ظروف شسته شده را در سبدهای رومیزی طرفین سینک قرار بدهید تا خشک شوند.

مشاوره دکوراسیون و قرار گیری وسایل در آشپزخانه

حالت فعلی و حالت پیشنهادی چیدمان وسایل در آشپزخانه

نکته پیشنهادی دیگر استفاده از کابینت های سرتاسری است. شما می توانید در برخی نقاط از کابینت هایی استفاده کنید که از کف تا سقف یکسره هستند و فضای بیشتری برای قرارگیری وسایلتان فراهم می کنند.

کابینت های کف تا سقف برای آَشپزخانه کوچک بدون کابینت

نمونه هایی از کابینت های پیشنهادی برای فضای منزلتان

علاوه بر آن درنظر داشته باشید که با انتخاب کابینتهای جدید که به همراه سبد کشویی است شما میتوانید از گوشه ها به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

مشاوره طراحی کابینت آشپزخانه منزل و ایده های جدید

ایده هایی برای استفاده ی بهتر از گوشه ی کابینت ها

در صورتی که پاسخ ارائه شده سوالات جدیدی در ذهن شما ایجاد کرده است یا احساس می کنید این پاسخ نقائصی دارد حتما این مساله را از طریق همین صفحه به اطلاع ما برسانید تا پاسخگوی شما باشیم. با سپاس از اعتمادتان به انستودیوز.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری