پاسخ داده شده
0
0

سلام به آشپزخانه‌ای با رنگ سرامیک دیوار سبز لیمویی و رنگ اپن سبز یشمی چه رنگ کابینتی مناسب است و آشپزخانه دارای نور خوب می باشد لطفا راهنمایی بکنید.

  • خانم ربیعی پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم ربیعی گرامی
خوشحالیم که سوالتون در انستودیوز مطرح کرده اید.
برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، موارد مختلفی را باید در نظر داشته باشید،کاشی های آشپزخانه تنها یکی از این موارد است. با توجه به اپن بودن بیشتر آشپزخانه های امروزی،احتمالا آشپزخانه ی شما با نشیمن یا غذاخوری مرتبط است و بهتر است توجه کنید که برای این قسمت از خانه تان چه رنگبندی ای انتخاب کرده اید یا میخواهید انتخاب کنید.
شما میتونید از رنگ اصلی نشیمن در آشپزخانه استفاده کنید، یا برعکس، رنگی را به عنوان اصل در آشپزخانه انتخاب کنید و آن را در فضای نشیمن و غذاخوری نیز به صورتی هماهنگ و فکر شده به کار ببرید.

استفاده از رنگ دیوار آشپزخانه در سایر قسمت های خانه

استفاده از رنگ دیوار آشپزخانه در سایر قسمت های خانه

به یاد داشته باشید که در انتخاب رنگ کابینت ها، رنگبندی ست تجهیزاتی مثل گاز، یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی نیز اثر گذار است، اگر تجهیزات سیلور خریداری میکنید یا تجهیزات سفید رنگ، هر کدام شرایط رنگی خاصی بر آشپزخانه تان حاکم می کنند.
در حال حاضر با توجه به سبز بودن دیوار آشپزخانه و اپن، و مباحث مربوط به هماهنگی رنگ ها، می توانیم سه روش انتخاب رنگ کابینت را به شما پیشنهاد کنیم:
ابتدا اینکه رنگی خنثی مانند، خاکستری یا سفید را در بیشتر کابینت ها استفاده کنید و از رنگی مانند زرد، لیمویی، یشمی یا حتی فیروزه ای در بخش هایی خاص از کابینتتان استفاده کنید، شما با این کار فضایی مدرن و خالص ایجاد می کنید.

حالت دیگر استفاده از سطوح رنگ چوب(قهوه ای و کرم) است، این رنگ ها هماهنگی مناسبی با زمینه ی سبز دارند و فضایی زنده و گرم برایتان ایجاد می کنند.(با توجه به نورگیری مناسب خانه تان این گزینه مناسب به نظر می رسد.)

آشپزخانه با دیوار سبز و کابینت رنگ چوب

آشپزخانه با دیوار سبز و کابینت رنگ چوب

حالت سوم که چندان آن را توصیه نمی کنیم، استفاده از کابینت به رنگ سبز است، این گزینه هم یک انتخاب است اما فضای آشپزخانه تان را از رنگ سبز اشباع می کند و بهتر است آن را منتفی بدانیم.

دقت داشته باشید سبک زندگی و آشپزی شما هم در این تصمیم گیری مهم است، اگر زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانید و غذاهای سرخ کردنی مصرف می کنید پیشنهاد میکنیم کلیت آشپزخانه تان رنگ روشن و سفید نداشته باشد و به رنگ های کرم و قهوه ای یا طرح چوب روی بیاورید و در بخش هایی از آشپزخانه با استفاده از عناصر دکوراتیو رنگ هایی مثل سبز و زرد را وارد کنید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کرده باشد، اگر احساس می کنید لازم است پاسختان تکمیل شود و یا سوال دیگری دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید.

در پایان پیشنهاد میکنیم توصیه های ما به خانم مائده که سوالی مشابه سوال شما داشتند را مطالعه کنید، در پاسخ به ایشان به برخی مسائلی که برای شما نیز مفید است اشاره کرده ایم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری