انتخاب رنگ دیوار دانشگاه

سلام برای دیوارهای یک دانشگاه دیوار سبز میخواهیم، چه کمکی میتوانید ارایه نمایید؟
مشاور: انستودیوز 16 آبان 1394 تکمیل شده
16 آبان 1394

سلام
بسته به نیاز شما می توانیم خدماتی از طراحی و مدلسازی، اعمال تغییر روی تصاویر، پیشنهاد منابع مطالعاتی، شرح جزییاتی در خصوص نحوه ی انتخاب رنگ را به شما ارائه نماییم.
پیشنهاد ما به شما استفاده از فرم اختصاصی ای است که برایتان طراحی کرده ایم و در لینک زیر قابل مشاهده است
http://nstudioz.com/university-color/
خدمات پیشنهادی ما به این صورت است که شما تصاویری از فضاهای مورد نظرتان را برای ما ارسال می کنید، و ما با توجه به نیاز شما برایتان روی تصاویر رنگ گذاری می کنیم، مثلا می خواهید دو نوع رنگ سبز را در فضا مشاهده کنید، یا میخواهید بدانید پیشنهاد ما برای فضا استفاده از چه رنگهایی است. با توجه به خواسته ی شما تصاویر ارسالی تان به صورت نرم افزاری رنگ گذاری می شوند و به این صورت می توانید تصور کنید که پس از رنگ زدن، فضاهایتان به چه شکل در می آیند. از نظر ما این گزینه به لحاظ کارایی و تناسب اقتصادی، برای شما گزینه ای مناسب است. لازم به ذکر است در این بخش از خدمات، امکان مشاوره ی تلفنی نیز برای شما فراهم است و در صورت انتخاب پکیج خدماتی مناسب، طرح هایی که برایتان ارسال کرده ایم، پس از بررسی شما، قابل بازبینی هستند.
با این حال در صورتی که تمایل دارید از گزینه های دیگری مثل مدلسازی سه بعدی، توصیه های کوتاه نوشتاری و ... استفاده کنید، کافی است به ما اطلاع دهید.

در صورتی که به مطالعه ی مطالبی در این خصوص احتیاج داریدمطالعه ی این مطلب می تواند برایتان مفید باشد.