با سلام . ما میخواستیم خونه مونو بازسازی کنیم و قرار شد ال ای دی به دیوار بچسبونیم و دیوار پشت ال ای دی هم کاغذ دیواری بخوره!! تنها مشکلمون اینه که همه بهمون گفتن کاغذ دیواری بعد یه مدت دلتونو میزنه و زشت میشه. دیوار ای ای دی مونم رو به روی در وروردی قرار داره! پذیرایی دوتا پنجره کنار هم داره! با همه اینا نورگیر خوبی نداره چون از شیشه های رنگی مات استفاده شده! تم خونه هم کرم و قهوه ای هست! فرش کرم و پارچه مبل شتری . ما کاغذ دیواری مونو طرح های سه بعدی مشکی طلایی انتخاب کردیم با زمینه سفید!!میخواستم نظر شمارو هم بدونم! ایا کاغذ دیواری ایده خوبیه؟ این رنگ مناسب خونه ما هست؟؟

 • پرسیده شده توسط:

  کاربر مهمان
 • پرسیده شده در:

  20 آذر 1394
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  4006
 • پاسخ داده شده در:

  20 آذر 1394
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

سلام خانم الهه گرامی
خوشحالیم که سوالتون رو در انستودیوز مطرح کرده اید.
برای دیوار پشت تلویزیون اینطور نیست که حتما کاغذ دیواری باعث دلزدگی شما شود، اگر طرح و رنگ مناسبی انتخاب نکنید ممکن است چنین احساسی به شما بدهد، اما انتخاب رنگ و طراحی مناسب این دیوار باعث می شود لذت بیشتری از این قسمت منزلتان ببرید.
شاید کسانی که این پیشنهاد را به شما ارائه کرده اند تجربه ی مناسبی از طراحی دیوار پشت تلویزیون منزلشان نداشته اند.
مساله ی لازم به ذکر این است که توصیفات شما از منزلتان، نشان می دهد رنگ های کرم و قهوه ای بیشتر در خانه تان دیده می شود و نور گیری خانه مناسب نیست، این مساله ممکن است پس از مدتی خانه را برایتان به فضایی یکنواخت تبدیل کند.
خوب است با توجه به نورگیری نامناسب خانه، در دکوراسیون منزلتان تلاش کنید تا فضا را باز و روشن جلوه بدهید و از رنگ های شاخص در محل مناسب (مثلا دیوار پشت تلویزیون) استفاده کنید تا فضای خانه تان متنوع و جذاب باشد.
----
در حال حاضر، با شرایطی که دارید، پیشنهاد می کنیم دیوار را با کاغذی با رنگ باز و طرحی که شلوغ نیست کار کنید، و در عوض روی دیوار، چند طبقه نصب کنید. خوبی این کار این است که می توانید چیدمان وسایل تزیینی روی طبقات را هر از گاهی تعویض کرده و به سادگی ظاهر دیوار پشت تلویزیونتان را تغییر بدهید، مثلا مدتی تابلوهای عکس، مدتی گلدان های تزیینی، گاهی عروسک ها یا مجسمه های فانتزی و شاید زمانی چند آباژور کوچک و تزیینی، این اقدام دست شمارا برای ایجاد تغییرات بازتر می گذارد. اگر امکان این را دارید که نورپردازی هم انجام دهید، این کار میتواند خوب باشد، چون روشن و خاموش بودن چراغ ها در فضایتان ایجاد تنوع می کند و مانع ایجاد احساس یکنواختی می شود.


در ادامه چند طرح برای نورپردازی و طبقه های مناسب را برایتان ارائه کرده ایم(رنگ ها مهم نیستند، بحث اصلی این عکس ها طبقه ها و نورپردازی است)


*در صورتی که احساس می کنید پاسخ ارائه شده ناقص است یا باید توضیحات بیشتری ارائه شود، حتما سوال خود را با ما در میان بگذارید.
دیوار پشت تلویزیون با قفسه بندی

دیوار پشت تلویزیون با قفسه بندیدیوار پشت تلویزیون با قفسه و تابلو و چراغ

دیوار پشت تلویزیون با طبقه های سادهدیوار پشت تلویزیون با نورپردازی و طبقه

دیوار پشت تلویزیون با نورپردازی و طبقهمدل دیوار پشت تلویزیون با نورپردازی و جای کتاب

طرح دیوار پشت تلویزیون با نورپردازی و قفسهدیوار پشت تلویزیون با قفسه کتاب و تابلو

دیوار پشت تلویزیون با قفسه کتاب و تابلو

طراحی و توسعه وب استودیو