کاغذ دیواری

سلام.دیوار پذیرایی ما تا کمر سنگ کار شده است.از ساخت منزلمون تقریبا 15سال می گذرد و حال تصمیم به بازسازی منزل داریم.دوست داشتیم دیوارها را کاغذ دیواری کنیم.ضمنا پذیرایی ما حدودا 25 متر مربع می باشد.میخواستم نظر شما را در رابطه با اینکه کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ بپرسم و اینکه اگر کاغذ دیواری خوب است چه رنگ و طرحی انتخاب کنیم.(رنگ مبل و پرده ها کرم و قهوه ای است.)
مشاور: انستودیوز 4 شهریور 1395 پاسخ داده شده
4 شهریور 1395

سلام خانم الهه گرامی


بسیار خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان انستودیوز میبینیم.


با توجه به این که دیوار تا نیمه سنگ شده است، به نظر می آید بهتر باشد نیمه ی بالایی را رنگ کنید، چرا که کاغذ ها اکثرا وقتی جلوه دارند که از بالا تا پایین استفاده شوند. مخصوصا اگر سنگی که دارید طرح دار است، بسیار بهتر است که از رنگ برای نیمه ی بالایی دیوار استفاده کنید.


این که چه رنگی برای منزلتان بهتر است به مسائل مختلفی بستگی دارد، مساحت سالن، رنگ سنگ های دیوار، رنگ سنگ های کف، نورگیری سالن و جهت نورگیری و سایر مسائلی که با ارسال عکس مناسب می توانید آن ها را به ما انتقال بدهید.


با توجه به این که برای پیشنهاد رنگ لازم است نکات مختلفی را بدانیم، پیشنهاد میکنیم تصاویری از فضا را برای ما ارسال کنید تا با بررسی آن ها به شما بگوییم رنگ های ایده آل فضای منزل شما می تواند چه رنگ هایی باشند.(حتی با دیدن تصاویر شاید مشخص شد که طرح های کاغذ هم برای فضا قابل استفاده باشند)


مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات بیشتر از جانب شما هستیم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: