کاغذ دیواری

با سلام من امروز با سایت شما آشنا شدم. باورم نمیشه کسی باشه که اینقدر با حوصله جواب سوالات مردم رو بده.واقعا ازتون ممنونم. من توی هال دو دست مبل دارم که یکی قهوه‌ای تیره و دیگری قهوه ای گلدار و فرشهام هم گردویی روشنه که البته عکسهاشون رو فرستادم. حالا میخواستم بدونم چه کاغذ دیواری برای دیوارها استفاده کنم که هم به وسایلم بیاد و هم فضای هال رو شاد و جذاب نشون بده.از راهنماییت ای شما کمال تشکر رو دارم
مشاور: انستودیوز 25 مرداد 1395 پاسخ داده شده
25 مرداد 1395

سلام خانم مریم گرامی


ما هم از حضور افرادی چون شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم و نظر شما باعث خرسندی ماست.


بهتر بود تصاویری از فضای منزلتان نیز برایمان ارسال می کردید تا می دانستیم مساحت فضای خانه تان چقدر است، نورگیری آن چطور است و چیدمان فعلی چه وضعیتی دارد.


بر اساس تصاویری که ارسال کرده اید میتوانیم به شما بگوییم بهتر است از کاغذهایی با زمینه ی سفید و طرح هایی به رنگ سبز چرک و قهوه ای پاییزی یا autumn brown استفاده کنید. در واقع رنگ هایی نزدیک به طرح های مبل گلدارتان که البته کمی از رنگ های سبز مبل نیز در آن دیده می شود. البته این امکان را نیز دارید که از کاغذهایی با زمینه ی سفید و رنگ قرمز غلیظ هم استفاده کنید. بسته به روشنایی فضای منزلتان می توانید طرح هایی مشابه طرح های زیر را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید، به این ترتیب که اگر نور کافی در منزلتان هست رنگ های زمینه می توانند تیره تر باشند و اگر فضا نورگیر نیست، رنگ زمینه ی کاغذ را روشن تر انتخاب کنید.
انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی سبز و قرمز

چند گزینه ی پیشنهادی برای کاغذهای دیواری


مساله ی دیگر این است که چه دیوارهایی را کاغذ کنید، دیوار رو به نور، پشت به نور، دیوار تلویزیون یا دیوار پشت مبل ها، هریک از این ها میتواند پاسخی متفاوت داشته باشد و در صورتی که تصاویر بیشتری از فضای منزلتان ارسال کنید می توانیم پاسخی کارآمد تر به شما ارائه کنیم. امیدواریم پاسخی که تا اینجا ارائه شد برایتان راهگشا بوده باشد. مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات بیشتر برای ارائه ی راهنمایی کامل تر به شما هستیم.

25 مرداد 1395

با سلام

پاسختان بار دوم به دستم رسید و در انتخاب کاغذ دیواری خیلی کمکم کرد.بینهایت سپاسگزارم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: