چیدمان

سلام مجدد وممنون از راهنمایی کاراتون...ممنون میشم اگ بگید ک چیدمان منزلمو چیکار کنم پذیرایی مربعی شکل وحدود 50متره ولی دوضلعش عملا بلا استفاده بخاطر درب اتاقا و ضلع دومشم هم گلخانه و اشپزخانه..یه ضلعشم یه پرده شیش متری و فقط یه ضلع دیوار کامل هستش...هرجوری ک میچینم تلویزیون پرت میشه...و اینک پرده هام ش سلطنتی و مبل کلاسیک دومین دست مبل رو چ سبکی و چ رنگی انتخاب کنم؟بازم ممنوم
مشاور: انستودیوز 8 آذر 1395 پاسخ داده شده
8 آذر 1395

سلام خانم نگار گرامی

با سپاس از حضور مجدد شما در انستودیوز، برای چیدمان منزل شما راهکارهایی قابل پیشنهاد است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. ابتدا نگاهی به چیدمان فعلی خواهیم داشت:

چیدمان و دکوراسیون خانه ی قدیمی

چیدمان فعلی 

در چیدمان های زیر مشاهده می کنید که تغییراتی در فضا ایجاد کرده ایم، با توجه به مسائلی که ذکر کردید، فضای منزلتان برای چیدمان کمی بد قلق است. وجود ستون در وسط، اجبار به قرار گیری بخاری، وجود در اتاق خواب ها در میان اتاق، برخی از نکاتی است که چیدمان ایده آل را کمی سخت می کند.


ابتدا پیشنهاد ما به شما این است که بخاری را به محلی در مقابل ستون وسط انتقال بدهید و لوله ی آن را با استفاده از رنگ کوره ای رنگ آمیزی کنید تا به رنگ دیوار نزدیک شود. در حال حاضر رنگ لوله با دیوار تضاد دارد و لوله بخاری بسیار به چشم می آید.


پس از این که بخاری در وسط قرار بگیرد، شما دو دیوار مناسب برای کار کردن در اختیار دارید. دیوار سمت چپ و دیوار سمت راست. پیشنهاد ما این است که یک ست مبل استیل کم نقش و نگار هفت نفره به رنگ سفید یا خاکستری برای نیمه ی سمت چپ منزلتان خریداری کنید. و برای نیمه ی سمت راست، از نیم ست مبل فعلی استفاده کنید. دو حالت چیدمان برای این قسمت پیشنهاد شده که در هردوحالت سعی کرده ایم چیدمان مزاحم ورود به اتاق های مجاور نباشد.


در یکی از این دو حالت فضایی برای غذاخوری شما نیز در نظر گرفته ایم و اگر میل داشته باشید میز غذاخوری داشته باشید، این حالت برای شما کار آمد خواهد بود.
طراحی داخلی سالن پذیرایی و نشیمن با بخاری

دو حالت پیشنهادی برای چیدمان


امیدواریم مشاوره ی ارائه شده برای شما دوست گرامی مناسب و کارآمد واقع شده باشد. در صورتی که لازم می بینید توضیحات بیشتری به شما ارائه کنیم یا این چیدمان ها از نظر شما ناقص هستند حتما مساله را با ما در میان بگذارید تا با پاسخی مناسب تر شما را همراهی نماییم.