چیدمان

سلام. منزل من 120متره. آشپزخانه با پذیرایی کاملا در امتداد هم هستن. برای دل بازتر به نظر اومدن سالن مدل کابینت ها رو اسپرت و خلوت با ترکیب رنگ روشن انتخاب کردم. حالا میخام بدونم با توجه به اینکه آشپزخانه و پذیرای کاملا به هم اشراف دارن و آشپزخانه ی من سبک مدرن و اسپرت داره مبلمانم رو اسپرت باید انتخاب کنم. یا اگر سبک کلاسیک هم باشه قشنگ میشه؟ تصویر آشپزخانه رو فرستادم مبلمان کلاسیک فرضی رو هم فرستادم
مشاور: انستودیوز 10 آبان 1395 پاسخ داده شده
10 آبان 1395

سلام دوست گرامی

با سپاس از مطرح کردن سوالتان در انستودیوز

همانطور که گفته اید آشپزخانه ی منزلتان ظاهری مدرن دارد و مرزی بین آشپزخانه و نشیمن تعریف نشده. از این رو ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین این دو فضا، مساله ای ضروری به نظرمی رسد.


پیشنهاد ما به شما در وهله ی اول استفاده از مبلمان راحتی مدرن با حداقل انحنا می باشد اما در صورتی که میل دارید از مبلمان استیل استفاده کنید، بهتر است طرح های ساده تر را به کار بگیرید. مبل هایی با پارچه های تکرنگ و حداقل کندکاری روی چوب می توانند با این آشپزخانه هماهنگی بیشتری ایجاد کنند.


چهار تصویر زیر چند مدل مبل راحتی سبک و مکعبی را به شما نشان می دهند.
مشاوره خرید و انتخاب مبل راحتی منزل

چهار نمونه مبل مدرندرخصوص مبلهای استیلی که تصاویر آن ها را ارسال کرده اید، می توان موضعی میانه گرفت، این مبل ها فضای ایده آلی برای شما ایجاد نمی کنند، اما به لحاظ رنگ پارچه و میزان نقوش روی چوب گزینه هایی مناسب به نظر می رسند، به یاد داشته باشید که نهایتا اولویت پیشنهادی ما مبل های مدرن هستند.

امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مشاوره برایتان مثمرثمر واقع شده باشد. در صورتی که سوالات دیگری در این خصوص دارید حتما از همین طریق آن ها را با ما در میان بگذارید.