چیدمان

سلام ، خسته نباشید، یک فضای 2× 2 متر داریم که در این فضا باید توالت فرنگی، روشو، ماشین لباسشویی و قسمتی برای طی شور ساخته شود. اگه کابینتی هم در نظر گرفته بشه که مواد شوینده رو بشه داخلش گذاشت خیلی خوب میشه مثلا بالای ماشین لباسشویی. درب از قسمت سمت راست باز می شود. لطفا در خصوص نحوه چیدمان تجهیزات ذکر شده راهنمایی بفرمایید.
مشاور: انستودیوز 19 شهریور 1395 پاسخ داده شده
19 شهریور 1395

سلام جناب منصور گرامی، با سپاس از این که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید، برای پاسخگویی بهتر به شما لازم است به سوالات زیر پاسخ دهید:
1: راستای قبله با توجه به جهت در از کدام سمت می باشد؟(دقت داشته باشید که توالت فرنگی به دلیل قرار گیری شیر و شیلنگ آب بایستی در کنار دیوار قرار گیرد. به همین خاطر ما بایستی راستای قبله را بدانیم.)


2: ماشین لباسشویی شما کدام نوع است؟ سر از بالا؟ یا معمولی؟


3: آیا امکان این را دارید که به جای قرار دادن کابینت در بالای ماشین، از روشویی کابینت دار برای قرار دادن تجهیزات اسفاده کنید؟ و از بالای لباسشویی برای قرار دادن سبد لباس ها بهره ببرید؟


4: برای ایمنی بیشتر و آسیب ندیدن ماشین تان بهتر است آن را بر روی سکویی قرار دهید. آیا این امکان فراهم است؟


5: آیا منظور شما از تی شور، حوضچه ای کوچک به ابعاد حدودی 40 در 30 برای شستشو می باشد و یا تجهیزات بزرگ تر دیگری مد نظرتان است؟


6: آیا این فضا پنجره دارد؟ اگر دارد محل و ابعاد آن را بیان کنید.


در انتظار پاسخ شما هستیم تا با مشخص شدن این جزییات پاسخ شما را به صورت کامل ارائه نماییم.


19 شهریور 1395

جناب آقای منصور گرامی
با توجه به جهت قبله و مواردی که ذکر کردید، برای شما دو گزینه را در نظر گرفته ایم. که البته پیشنهاد ما برای فضای شما مورد (B) است. چرا که در این چیدمان محرمیت بهتر رعایت شده و شما می توانید با وجود پارتیشن، محفظه ای برای لوازم بهداشتی در بالای ماشین لباس شویی در نظر بگیرید.
چگونه فضای سرویس بهداشتی را چیدمان کنیم

گزینه های پیشنهادی برای چیدمان سرویسگزینه های پیشنهادی برای چیدمان سرویس

گزینه های پیشنهادی برای چیدمان سرویسلازم به ذکر است که بهتر است ابعاد تی شور (40*40) باشد. با سپاس بابت اعتماد شما به انستودیوز، در صورتی که احساس میکنید نکات دیگری باید در این مشاوره ذکر شود این مساله را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.