چیدمان پذیرایی

سلام و احترام و عرض خسته نباشید برای پذیرایی می خوام دو تا لوستر بخرم ولی حدود یک ماهه که میگردم و به نتیجه نمیرسم که چی بخرم. لوسترهای کریستالی وبلور- آنتیک(برنج)- یا از همین تمام شیشه ای هایی که مد شده- لوسترهای دارای سنگ مرمر . لطفا راهنماییم کنید نمیدونم چی به خونه مون میاد و یه لوستری میخوام دیر از مد بیافته و سالها زیبایی داشته باشه.البته تازه تو این خونه اومدم و هنوز بهم ریخته هستم. درمورد چیدمان مبل ها هم راهنماییم کنید لطفا. برای مبل ها قصد دارم کوسن های رنگی بخرم (دو تا بچه دارم که 5 و 14 ساله هستد و دلم میخواد فضای خونه رو شاد و شیک کنم ولی واقعا نمیدونم چطوری؟ پرده پذیرایی یکی از اونها رو نصب کردم که مشاهده میکنید قصد خرید دو تا کتیبه ساده برای کناره های بیرونی پنجره ها رو هم دارم . از طرفی تلویزیون بزرگتری با سایز 65 اینچ خریدیم که برای خرید میز تلویزیون هم مردد هستم که چه رنگی و چه مدلی ؟ نظرتون رو لطفا در مورد رنگ فرشها و طرحش بهم بگین اگه خوب نیستند بفرمایید در صورت تعویض اونها چه رنگی بخرم و چند متری؟ راستش سالهاست وسایل خونه رو عوض نکرده بودم الان در فکر تغییر هستم و هر چه هزینه کمتر بهتر ولی کیفیت هم برام مهمه. ببخشید خیلی سوال دارم در نهایت کمک کنید یه پذیرایی زیبا و دلنشین داشته باشم. در مورد خرید لوستر - رنگ و مدل کتیبه های پرده - رنگ و سیز فرشها - رنگ و تعداد کوسن ها -چیدمان مبل ها و اگه تابلو یا گلدون یا چیزی برای تزیین لازمه بهم پیشنها بدین. بسیار ممنونم و سپاسگزار. کاش زود کمکم کنید که از این بهم ریختگی محیطی و فکری نجات پیدا کنم. در مورد بودجه بندی سوال کردید برای لوستر تا دونه ای 4 خوبه- برای فرش قیمتی در دست ندارم ولی با این گرونی فکر کنم دونه ای 4-5 خوبه- برای میز تلویزیون تا 2 میلیون خوبه (کلا نمیدونم ولی بنظرم تا حدود 20-25 بتونم هزینه کنم.)
مشاور: انستودیوز 10 مهر 1397 پاسخ داده شده
10 مهر 1397

سلام خانم زهرای گرامی
از حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز بسیار خرسندیم. با توجه به این که موارد مطرح شده در پرسش شما مختلف هستند و برای تصمیم گیری در خصوص آن ها لازم است اطلاعات بیشتر و دقیق تری از سلایق و خواسته هایتان داشته باشیم، جهت رسیدگی به این مشاوره می بایست از خدمات مشاوره حرفه ای انستودیوز بهره ببرید.
در مشاوره حرفه ای ضمن داشتن مشاوره تلفنی رایگان با متخصصین سایت، به شما سه چیدمان به همراه ایده های تصویری تکمیلی و سه رنگبندی ایده آل به همراه مدل وسایلی که می توانید خریداری کنید ارائه خواهد شد تا بتوانید چیدمان و رنگبندی مناسب فضای منزلتان را پیدا کنید.

10 مهر 1397

سلام ممنونم از شما. کاش حداقل در چیدمان ابتدایی مبل ها راهنمایی میکردید.
10 مهر 1397

مجددا خدمت شما دوست گرامی سلام عرض می کنیم


برای ارائه ی چیدمان لازم است ابعاد فضای منزلتان را داشته باشیم و علاوه بر آن، بدانیم در سمت های دیگر منزلتان چه اتفاقی رخ می دهد، مثلا ورودی خانه کجاست، ارتباط سالن با آشپزخانه از چه طریقی است، امکان نصب تلویزیون روی چه دیوارهایی وجود دارد و... تصاویر ارسالی شما تنها از یک جانب منزلتان است و ما اضلاع مقابل را مشاهده نمی کنیم، به همین دلیل اگر مشاوره ای به شما ارائه شود، ممکن است به علت ناقص بودن اطلاعات ما از فضای منزلتان آن مشاوره برای شما کارآمد واقع نگردد. لذا پیشنهاد می کنیم از سایر خدمات ما بهره ببرید تا با هزینه ای به اندازه ی خرید یک یا دو کوسن، بتوانید دکوراسیون آینده ی منزلتان را بیمه کنید.


 جهت رزرو مشاوره تلفنی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت درخواست مشاوره حرفه ای اینجا کلیک کنید.

ارسال پاسخ