چیدمان پذیرایی

سلام خسته نباشید ببخشید احتیاج به راهنماییتون داشتم برای چیدمان خونه دچار مشکل شدم ممنون میشم راهنماییم کنید من میخواستم سرویس مبلمان استیل سلطنتی 8 نفره رو که دوتا سه نفره و دوتا دو نفره هستش و میز تلویزیون و یک کنسول 40 در 80 رو داخل پذیرایی بچینم ...همشون جا میشن ولی من میخواستم بدونم چیدمان درست چطوریه ؟ ترجیحا نمیخوام مبل سه نفره جلوی پنجره قرار بگیره چون پرده والان دوطرفه بلند داره واقعا ممنون
مشاور: انستودیوز 6 دی 1397 پاسخ داده شده
6 دی 1397

سلام خانم هانیه‌ی گرامی
از اینکه به جمع مخاطبان انستودیوز پیوستید بسیار خوشحالیم. با توجه به پلان ارسالی، فضای پذیرایی خانه‌ی شم علیرغم اینکه مساحت مناسبی دارد، اما بخشی قابل توجهی از مساحت آن به فضای ورودی و فضای رفت‌وآمد بین ورودی، آشپزخانه و راهروی اتاق‌ها اختصاص پیدا کرده است. ضمن اینکه ست مبل شما ( دو عدد سه نفره و دو عدد یک نفره) به درستی انتخاب نشده است. ما برای وضعیت فعلی چهار چیدمان ارائه کرده‌ایم که اولویت‌بندی آن به ترتیب ۳، ۴، ۱ و ۲ می‌باشد. چیدمان ۳ از این جهت ارجحیت دارد که میز تلویزیون در محل مناسب‌تری قرار گرفته است؛ همه‌‌ی مبل‌ها به تلویزیون دید دارند؛ مبل تک در قسمت وسط پنجره که والان نیست قرار گرفته است.
چیدمان یک ست مبل، میز تلویزیون و میز کنسول

چهار چیدمان پیشنهادی برای فضای پذیراییامیدواریم از این چیدمان‌ها در منزلتان بهره ببرید. چنانچه تمایل دارید تغییرات بیشتری در دکوراسیون منزلتان شاهد باشید که نتیجه‌ی بهتری در بر خواهد داشت، فرم مشاوره چیدمان و رنگ را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود و با توجه به بودجه و خواسته‌های شما چیدمان و دکور ایده‌آل‌تری برای شما در نظر گرفته شود.

6 دی 1397

سلام وقتتون بخیر ...واقعا نمیدونم چطور باید ازتون تشکر کنم ...همه ی چیدمان ها عالی هستند مخصوصا شماره های 3 و 4 ... از شما و سایت خوبتون خیلی خیلی ممنونم
6 دی 1397

خانم هانیه گرامی


بسیار خوشحالیم که از پاسخ ارائه شده رضایت داشتید. پیام شما باعث خوشحالی و دلگرمی ما و همکارانمان است. امیدواریم در آینده باز هم شاهد حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز باشیم.


ارسال پاسخ