چیدمان و رنگ

با عرض سلام و خسته نباشید ، من یه خونه خریدم 145 متره با نور عالی ، کابینتها را مدل کلاسیک سفید سفارش دادم ، کف اشپزخونه سرامیک کرم متمایل به سفیده ، کاشی ها کرمه که میخوام بپوشونم ولی واقعا نمیدونم از چی استفاده کنم ، و یه سوال دیگه من چند ساله رنگ وسیله هام کرم قهوه ایه میخوام یه تغیری بدم البته رنگهای ملایم را دوست دارم ، مبلمان راحتیم کرم قهوه ایه یا بقیه ی وسیله هام ، میخوام یه دست کلاسیک هم بخرم ،در ضمن میخوام بین کابینتا تا حد امکان مشکی کار کنم چون رنگ فر و گازم مشکیه، لطفا منو راهنمایی کنین برای بین کابینت رنگ پرده ها و دیوار و مبلمان ، میشه لطفا در مورد طراحی داخلی هم هزینشو بفرمایین ، طراحی اشپزخونه رو براتون میفرستم ولی خب کاملش نیست
مشاور: انستودیوز 3 اسفند 1394 تکمیل شده
3 اسفند 1394

سلام خانم بشرای گرامی

خوشحالیم از حضور شما در انستودیوز
در خصوص دیوار بین کابینت ها پیشنهاد ما به شما کاشی های چسبی است که می توانید آن ها را روی کاشی های فعلی بچسبانید، حالتی مثل تصویر زیر.

نصب کاشی چسبی روی کاشی های قدیمی

نصب کاشی چسبی روی کاشی های قدیمیدر ادامه نمونه هایی از ترکیب رنگ مشکی و سفید برای بین کابینت ها را مشاهده می کنید

دیوار بین کابینت مشکی سفید
در رابطه با ترکیب رنگ کرم و قهوه ای و تمایل شما برای تغییر آن ، در ادامه رنگ های مختلفی که همنشینی خوبی با رنگ های کرم و قهوه ای دارند به شما پیشنهاد می شود.

رنگبندی کرم و آبی

رنگبندی کرم و آبیشما می توانید این رنگ های پیشنهادی را در عناصر مختلف مثل پرده ، تابلو ها ، کاغذهای دیواری ، کوسن ها ، فرش و سایر لوازم به کار ببرید . تصاویر زیر این ترکیب رنگی را در نمونه های واقعی نشان می دهند.

پالت رنگ کرم و قهوه ای و آبی

رنگبندی کرم و قرمز

رنگبندی کرم و قرمزپالت رنگ کرم و قهوه ای و قرمز

رنگبندی کرم قهوه ای با سبز و قرمز

رنگبندی کرم قهوه ای با سبز و آبیپالت رنگ کرم و قهوه ای و سبز و آبی

لازم به ذکر است ، شما می توانید رنگ استفاده شده در فضای پذیرایی را در کاشی بین کابینت ها هم به کار ببرید تا در کنار حال و هوای خنثی سفید و مشکی حاکم بر فضای آشپزخانه تان ، رنگ نیز وارد آشپزخانه شود. تصویر زیر نمونه ای از استفاده از رنگ آبی فیروزه ای را در کاشی بین کابینت نشان می دهد .


کاشی بین کابینت آبی
برای مشاهده تعرفه های سایت می توانید به این صفحه مراجعه نمایید .
امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مفید بوده باشد . اگر تصاویری از فضا ارسال نمایید، می توانیم پیشنهادات دقیق تری خدمتتان ارائه کنیم . اگر چنانچه سوال دیگری برایتان به وجود آمد، می توانید با ما در میان بگذارید . همچنین می توانید در قسمت نظر سنجی سایت ، نظرتان را در مورد شیوه پاسخگویی به ما اطلاع دهید.

در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.


 تلگرام:


اینستاگرام: