چیدمان و خرید وسایل برای چیدمان

خانه نوساز خریده ام فضای خانه ۷۰ متر وسایل خانه را فروخته و قصد خرید وسایل جدید را دارم ولی نمیدانم چه رنگ و طرحی را خرید کنم وچه چیزی برای این فضا مناسب است
مشاور: انستودیوز 29 آبان 1395 پاسخ داده شده
29 آبان 1395

سلام خانم افسانه گرامی


سپاسگزاریم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید. در سوال و تصویر شما اطلاعات کافی برای ارائه ی مشاوره ای مناسب وجود ندارد. لطفا به ما بگویید می خواهید چه وسایلی خریداری کنید و سلیقه تان چگونه است؟ آیا می خواهید ست مبلمان راحتی با یک تلویزیون بخرید؟ یا ترجیح می دهید از مبلمان استیل استفاده کنید؟


همچنین لطفا تصاویری برای ما ارسال نمایید که در آن ها فضاهای منزلتان قابل تشخیص باشد، تصویری که ورودی منزل، پنجره ها، محل کولر و شوفاژ، ستونهای بیرون زده و... کل فضای مد نظر از زوایای مختلف در آن قابل مشاهده باشند.


نهایتا نیز برای این که بتوانیم فضای منزلتان را به صورت نرم افزاری ترسیم کنیم لازم است ابعاد فضای خانه را داشته باشیم، از این رو لطفا پس از مراجعه به این صفحه نقشه ی حدودی فضای منزلتان را ترسیم کنید و تصویر آن را با اندازه ی مناسب برایمان ارسال نمایید.مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات تکمیلی هستیم تا با مشاوره ای مناسب شما را همراهی نماییم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: