چیدمان وسایل

سلام خسته نباشید میشه لطفا منو.راهنمایی کنید دیوارهای سالن پذیرایی کرم خیلی روشنه به سفید میخوره مبلای اسپرت قرمز با پایه های چوبی و میز ناهار خوری هم چوبی با صندلی کرم مانند و دوتا از صندلی ها گلداره و پرده هم حریره سفید با یه تیکه پرده گلدار که زرد و قرمز داره که تقریبا با یه کوسن مبل و دو صندلی گلدار ناهار خوری شبیه به هم هستن ولی خونه جلوه نداره البته بگم یه فالی 12 متری کرم که طرح داره هم وسطه سالن و سرامیکا سفیدن چه کاری میتونم انجام بدم که سالن شیک بشه جلوه داشته باشه لطفا راهنمایی کنید
مشاور: انستودیوز 20 شهریور 1395 پاسخ داده شده
20 شهریور 1395

سلام خدمت خانم مختارزاده گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم. با توجه به تصاویری که برای ما ارسال کردید برای افزایش جلوه منزلتان به شما چند پیشنهاد میدهیم که می توانید بسته به سلیقه خود همه با تعدادی از این پیشنهادات را انجام دهید .


در ابتدا باید توجه داشته باشید که استفاده از نور مصنوعی به صورت آباژور و یا نورهای دیوار تاب جلوه ی خاصی به منزل شما می دهد و می توانید از این نورها همانند تصاویر زیر در دیوار پشت مبلمان منزلتان استفاده کنید همبنطور می توانید از تابلو هایی با رنگ های شاد و روشن در قسمت بالای مبلمان استفاده کنید


مورد دیگری که به فضای شما جلوه می دهد شاخص کردن دیوار پشت تلویزیون است که می توانید با افزودن قفسه هایی به همرا نور های مصنوعی فضای منزلتان را زیباتر کنید . ایده هایی برای دیوار پشت تلویزیون را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.
مشاوره دکوراسیون داخلی فضای نشینمن

چند ایده برای دیوار پشت تلویزیونمیز جلو مبلی گزینه ی دیگری است که می تواند جلوه ی فضای منزلتان را بیشتر کند، به این منظور می توانید از میزی به رنگ سفید که متناسب با فضای منزلتان است استفاده کنید.

مشاوره دکوراسیون داخلی و نورپردازی

نمونه هایی از استفاده نور مصنوعی در نشیمنفرش فعلی با چیدمان منزل شما هماهنگ نیست، بهتر است از دو فرش مجزا، یکی برای نشیمن و یکی برای غذاخوری استفاده کنید. به این صورت که یک فرش با ابعاد کوچکتر از فرش فعلی، که فقط دو پایه ی جلویی مبل ها روی آن قرار بگیرد را به نشیمن اختصاص بدهید و فرشی فانتزی با رنگی جذاب و ابعادی کوچکتر را برای غذاخوری انتخاب کنید.

همچنین یک چراغ آویز زیبا و خوشرنگ بالای میز غذاخوری نصب کنید و یک کنسول و آینه ی متناسب با میز را روی دیوار سمت راست میز قرار بدهید تا به خوبی فضایی با شخصیت و مجزا برای غذاخوری ایجاد کرده باشید.

مشاوره دکوراسیون و نورپردازی در منزل چند نمونه از چراغ آویز ها بر روی میز غذاخوری

نکته ی دیگر که شاید کمتر به چشم بیاید، رنگ چوب پرده است، در حال حاضر در این فضای روشن، خطی تیره دیده می شود که با سایر بخش های منزلتان همخوانی ندارد. یا میله پرده ای به رنگ روشن انتخاب کنید، یا رنگ چوب آن را به رنگی مانند رنگ چوب میز تغییر بدهید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد ، در صورتی که احساس می کنید نکات بیشتری باید در این مشاوره ذکر شود لطفا آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بهتر شما را همراهی کنیم.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: