چیدمان مبل

سلام از راهنمایی بسیار خوبتون برای انتخاب رنگ روتختی از شما سپاسگذارم. الان میخواستم مرا برای چیدمان مبلمان و انتخاب رنگ پرده و رنگ و ابعاد فرش مناسب برای مبلمان ارسالی راهنمایی کنید. مبلمان استیل 9 نفره است که شامل یک کاناپه و 4 مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است و سرویس مبل راحتی 7 نفره می باشد. رنگ دیوارها سفید و رنگ کف کرم بسیار روشن و ابعاد فضای مورد نظر 6*5 است. باز هم از شما بسیار ممنونم
مشاور: انستودیوز 27 خرداد 1395 پاسخ داده شده
27 خرداد 1395

با سلام به شما دوست گرامی

خوشحالیم که مجددا سوالتان را با ما در میان گذاشتید. در تصاویر ارسالی شما، تنها قسمتی از فضا قابل مشاهده است. به منظور ارائه چیدمان مناسب مبلمان و ترسیم نقشه فضا لازم است کارشناسان تمام زوایای فضای پذیرایی را مشاهده کنند تا از ارتباط فضای پذیرایی با سایر فضاها همچون آشپزخانه و راهرو اتاق ها و در ورودی آگاهی یابند. لذا برای دریافت پاسخی کامل و دقیق لازم است دو تصویر دیگر از زوایایی که در تصویر زیر مشخص شده، برایمان ارسال نمایید.

Presentation1

مشتاقانه منتظر دریافت تصاویر تکمیلی شما جهت ارائه پاسخی مناسب هستیم.
27 خرداد 1395

با سلام


از پیگیری مسولانه شما بسیار ممنونم. عکس هایی رو از دو زاویه دیگر برایتان ارسال کردم، امیدوارم همانگونه که شما خواسته بودید باشد.

لازم به ذکر است متراژ قسمتی که پرده می خورد 6 متر است.

بی صبرانه منتظر پاسخ و راهنمایی های بسیار ارزشمند شما هستم  و بی نهایت از شما سپاسگذارم.

 
27 خرداد 1395

میخواستم ببینم آیا این فرشی که تصویر اون رو براتون ارسال می کنم برای این فضا مناسب هست یانه؟
27 خرداد 1395

سلام خانم آسمان گرامی

همراهی شما با انستودیوز موجب خوشحالی ماست

در خصوص چیدمان مبلمان 9 نفره و مبل راحتی 7 نفره در فضای پذیرایی شما لازم است این نکته را بیان کنیم که مساحت حدود 30 متر مربع و فضایی به ابعاد 6 متر در 5 متر، ظرفیت چیدمانِ دو دست مبل را ندارد. به شما توصیه می کنیم برای آنکه فضای پذیرایی شلوغ و پرتراکم نشود، از یک دست مبل 7 نفره یا 9 نفره استفاده کنید. در شکل زیر چیدمان مبلمان 9 نفره به همراه تلویزیون در فضا را مشاهده می کنید. در این چیدمان سعی شده است مسیرهای حرکتی به اتاق خواب، آشپزخانه و تراس مسدود نشود و همچنین مبلمان در جلوی در اتاق خواب قرار گرفته تا حریم خصوصی اتاق خواب حفظ شود.


چیدمان پذیرایی

در خصوص فرش ها، توصیه ما به شما، همانطور که در چیدمان پیشنهادی مشاهده می کنید، استفاده از یک فرش 12 متری و یا دو فرش 6 متری است.


برای انتخاب رنگ پرده و فرش، دو نوع رنگبندی را به شما پیشنهاد می کنیم. اول، رنگبندی ملایم و با استفاده از رنگ های کرم، فیروزه ای و کمی هم سبز. این رنگ ها، رنگ هایی هم خانواده هستند و ترکیبی آرام ایجاد خواهند کرد.
انتخاب رنگ پرده و فرش برای مبلمان کرم و فیروزه ای

ترکیب رنگ فیروزه ای ، کرم و سبز در فضای پذیرایی


ترکیب رنگ دوم که به شما پیشنهاد می کنیم کمی دارای هیجان بیشتری است و از رنگ های متضاد و مکمل استفاده می شود. اضافه کردن رنگ های نزدیک به قرمز و نارنجی در کنار رنگ کرم و فیروزه ای مبلمان می تواند فضایی شاد و پرانرژی ایجاد نماید. در شکل زیر نمونه هایی از این رنگبندی را مشاهده می کنید.
انتخاب رنگ فرش و پرده برای مبل کرم روشن و فیروزه ای

انتخاب ترکیب رنگی پرانرژی تر، فیروزه ای، کرم و رنگ های نزدیک به قرمز و نارنجی


امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. اگر احساس می کنید این پاسخ نقایصی دارد و یا آنکه سوال دیگری برایتان به وجود آمد، می توانید از همین طریق با ما در میان بگذارید.

 

ارسال پاسخ