چیدمان . قبلا به سوالم پاسخ خیلی عالی داده بودید. جای کمدوکتابخانه

با سلام واحترام . کارشناس محترم عکس کمدوکتابخانه را برایتان ارسال میکنم. تشکراز چیدمان بسیارعالی شما . سپاسگزارم وقت گذاشتید وچند نمونه طراحی برایم ارسال کردید. تشکرازمدیریت سایت وکارشناس محترم عذرخواهی میکنم یک پیام هم ارسال کردم که عکسها جداگانه میباشد.
مشاور: انستودیوز 23 مرداد 1395 پاسخ داده شده
23 مرداد 1395

سلام خانم مستانه
تغییر میز تلویزیون و ابعاد آن تاثیر خاصی روی چیدمان های پیشنهادی نمی گذارد از این رو در این پاسخ پیشنهاد چیدمان جدیدی به شما ارائه نمی کنیم.


رنگ پیشنهادی تان برای تغییر دیوار مناسب است، البته از نظر ما مساله ی مهمی که می تواند باعث شود اتاق شما بهتر باشد، کاهش شلوغی هاست، در اتاق شما وسایل زیادی به چشم میخورد که هرکدام جزییاتی دارند، در این بین فرش ها که کل کف اتاق را پوشانده اند بسیار مهم هستند، پیشنهاد ما به شما این است که کف اتاق را موکتی به رنگ روشن کنید و یک فرش کوچک فانتزی در کنار تخت قرار بدهید، با این کار تغییری شگرف در فضای اتاقتان ایجاد می شود و اتاق آرامش بیشتری به شما می بخشد.
پس از این مورد، تغییر روتختی به رنگی با زمینه ی روشن و طرح های رنگی را به شما پیشنهاد می کنیم، مثلا روتختی با رنگ سفید یا خاکستری یا کرم، که طرح هایی با رنگ قرمز یا رنگ مورد علاقه تان را دارد.
در مورد استفاده از پاراوان، باید بگوییم که در حال حاضر وسایل زیادی در اتاقتان وجود دارد و قرار دادن وسیله ای جدید (پاراوان) ایده ی مناسبی نیست، اما اگر فضا را کمی خلوت کنید و آرامش بیشتری در آن ایجاد کنید با توجه به طول اتاق، امکان استفاده از پاراوان نیز فراهم است.


اما در مورد بخاری، لطفا به ما ابعاد بخاری را اعلام کنید تا بر اساس آن چیدمان زمستانی را نیز به شما ارائه کنیم.


برای جمع بندی صحبت ها، در پایان مجددا میگوییم که فرش اتاق شما باعث شده فضا بیش از حد پر به نظر برسد، در نتیجه اقدام اول شما می تواند تعویض فرش با موکت های نرم به رنگ روشن باشد. پس از آن نیز لازم است رو تختی را به ترتیبی که گفتیم تغییر بدهید.
  • با عضویت در کانال تلگرام می توانید مطالبی در خصوص دکوراسیون را بیاموزید، اما در حال حاضر امکان گفتگو از طریق تلگرام فراهم نیست و پاسخگویی به سوالات شما از طریق سایت انجام می گیرد.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: