چیدمان اتاق کودک

با سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون و راهنمایی هایی خوبی که میکنید .من برای خرید سیسمونی و سرویس خواب نوراد دختر مزاحمتون شدم .میخواستم با توجه به فضای اتاق و رنگبندی ان چه سرویس خواب با چه رنگی انتخاب کنم .البته خودم بیشتر سرویس خواب کودک و نوجوان در طرحهای کلاسیک میپسندم .فضای اتاق حدودا 3.5 در 3.5 است
مشاور: انستودیوز 1 شهریور 1395 پاسخ داده شده
1 شهریور 1395

سلام خانم سارای گرامی

پیشاپیش  تولد فرزندتان را تبریک میگوییم و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم.

اتاق خوابی که برای فرزندتان انتخاب کرده اید رنگبندی مناسبی دارد و نورگیری آن نیز خوب است. از این رو نمی توانیم ایراد خاصی برای آن بیان کنیم، شما نیز در سوالتان به دنبال رنگی مکمل در فضا هستید و سبک مناسب تخت را نیز از ما خواسته اید، در ادامه 4 رنگبندی متناسب با حال و هوای فعلی اتاق را برایتان آورده ایم، که امیدواریم مشاهده ی آن ها برایتان مفید باشد.

مشاوره و طراحی داخلی اتاق نوزاد به رنگ آبی و سرخابی

رنگبندی سرخابی و آبی برای اتاق نوزاددکوراسیون داخلی اتاق خواب بچه

رنگبندی زرد و آبی برای اتاق نوزادراهنمایی برای انتخاب رنگ اتاق نوزاد

رنگبندی نارنجی و آبی برای اتاق نوزادطراحی داخلی اتاق نوزاد به رنگ سبز و آبی

رنگبندی سبز و آبی برای اتاق نوزاد


همانطور که در تصاویر نیز مشاهده کردید تخت مناسب نوزاد شما در حال حاضر تختی است که حفاظ های بالا رونده داشته باشد تا بتوانید به راحتی از فرزندتان نگهداری کنید،، رنگبندی آن نیز بهتر است سفید باشد تا هر زمان که خواستید تنها با تغییر روتختی و پارچه های اطراف، بتوانید به راحتی حال و هوای اتاق را به کلی عوض کنید. مثلا شما می توانید با خرید کوسن ها و پارچه ها و تابلوهایی به رنگ های مختلف، رنگ مکمل اتاق را در زمان های مختلف تغییر بدهید، فرضا زمانی از سال از ترکیب رنگ سبز و آبی استفاده کنید و در زمانی دیگر ترکیب همان آبی درون فضا را با رنگ سرخابی (پارچه و کوسن و روتختی و تابلو و...) امتحان کنید.


همچنین با قرار دادن یک مبل راحتی در کنار تخت می توانید در زمانی که کودکتان نیاز دارد تا در آغوش شما باشد روی مبل بنشینید و او را در آغوش نگه دارید، این مبل هم جنبه ی دکوراتیو دارد، هم باعث می شود لازم نباشد روزانه زمان زیادی را بایستید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مثبت بوده باشد، در صورتیکه لازم است توضیحات بیشتری به شما ارائه کنیم حتما این مساله به ما اعلام کنید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: