پرده

با سلام و عرض خسته نباشید. با آرزوی قبولی اطاعات و عبادات شما، و تشکر از صبر و حوصله و دقت شما در پاسخگویی... با توجه به تصویر و رنگبندی فضا لطفا در مورد پاپیون پرده پشت دری ، یا در آوردن این پرده از سادگی پیشنهاد دهید ... با تشکر مجدد از شما.
مشاور: انستودیوز 28 خرداد 1395 پاسخ داده شده
28 خرداد 1395

با سلام مجدد و ممنونیم از نظرات مثبت شما


پاپیون برای پرده پشت دری شما می تواند راهی سریع و مناسب باشد و با انتخاب رنگهایی شاد و سرزنده مانند قرمز یا سبز می توانید تغییری را روی آن ها ایجاد کنید اما راه دیگری که ممکن است کمی بیشتر زمان ببرد اضافه کردن و دوختن پارچه ای با نقش های گل های آبرنگی و به رنگ های سبز و قرمز روی آنهاست. این کار پرده پشت دری و فضای خانه را بسیار تغییر داده و همچنین می توانید رنگ بیشتری را به نمایش بگذارید و در صورتی که از پارچه هایی با رنگ های گرم تر استفاده کنید نور عبوری از آن ها رنگی شده و روی رنگ فضای خانه شما نیز تاثیر می گذارد. فقط می بایست در انجام این کار دقت کنید تا به تمیزی دوخت ها و برش ها انجام شود زیرا به دلیل نمایان بودن ظرافتشان بیشتر به چشم خواهد آمد.
تغییر سریع پرده با اضافه کردن پارچه روی آن

رنگ های سبز و قرمز همراه با نقوش گل های آبرنگی برای تغییر ظاهر پرده


امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. اگر چنانچه سوال دیگری برایتان پیش آمد می توانید از همین طریق با ما درمیان بگذارید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: