پالت رنگ

سلام .خسته نباشید با توجه به این نکات که *پذیرایی بزرگه و Lمانند (مثلا با 3فرش 12متری پر میشه) با 1 پنجره بزرگ *مبلمانم قهوه ای سوخته * میخوام دیوارها 2رنگ بشه (2ضلع کنار هم ،یه رنگ) چه پالت رنگی برای دیوار و پرده پیشنهاد میکنید. ممنون
مشاور: انستودیوز 5 آذر 1397 تکمیل شده
5 آذر 1397

سلام دوست گرامی


از شما به سبب مطرح کردن پرسشتان در انستودیوز سپاسگزاریم. مشاهده ی تصاویر منزل شما نشان می دهد که برای داشتن خانه ای زیباتر باید چند اقدام انجام شود. اما با توجه به این که این تغییرات می تواند هزینه بردار باشد به شما پیشنهاد می کنیم طی یک دوره ی چند ماهه به ترتیب تغییرات زیر را انجام دهید. منزل فعلی شما فضایی خفه و بسته دارد که احتمالا بطور ناخودآگاه حتی روی روحیات ساکنین خانه نیز اثر گذار می باشد. ترکیب رنگ فعلی بی روح و کمی خشن است و فضا را تیره و بسته جلوه می دهد. در حالی که مساحت خانه نسبتا مناسب است و با اصلاحات می توانید فضای خانه را مناسب تر کنید.


اگر بخواهید خانه را بطور جدی تغییر بدهید، اولین گام تغییر رنگ دیوارهای فعلی به رنگ سفید و برداشتن طاق های بالای آشپزخانه است. بعد از انجام این کار فضای خانه باز شده و جلوه ای زیبا پیدا می کند.


در گام بعد که میتواند در ماه های بعد رخ بدهد، میتوانید موکت را تعویض کنید. با این کار منزل شما اساس مناسبی برای ایجاد تغییرات بعدی خواهد داشت.


در نهایت با تعویض پارچه ی مبل ها و تغییر چیدمان و انتخاب پرده ی مناسب، منزل شما در بازه ای کمتر از یک سال به فضایی ایده آل تبدیل خواهد شد.


لذا در حال حاضر به شما پیشنهاد می کنیم بجای تغییر رنگ دو دیوار و تعویض پرده(که هزینه هایی تقریبا بیهوده خواهند بود و تاثیری در زیبایی فضا نخواهند داشت) آرک های بالای آشپزخانه را صاف کنید و کلیه دیوارها را به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید.


شاید در نظر شما این مشاوره پاسخی به پرسش شما نداده باشد، اما با توجه به شرایط فعلی، از دیدگاه تخصصی تعویض پرده و رنگ آمیزی دیوارها کمکی به شما دوست گرامی نمی کند و در صورتی که ما در این خصوص به شما نظری بدهیم باعث اتلاف زمان و سرمایه ی شما خواهیم شد. به همین دلیل تلاش کردیم با ارائه ی راهکار مناسب ضمن کمک به زیباتر شدن منزلتان، از هدر رفتن سرمایه و وقت شما نیز جلوگیری کرده باشیم. امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما دوست گرامی مفید واقع شده باشد. در صورتی که پرسش دیگری در این خصوص دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.