هزینه دکور برای آپارتمان 40متری

باسلام آپارتمانی را میخواهیم خریداری کنیم که متراژ خیلی پایینی دارد 43متر نگرانی برای شیکتر و کاربردی تر شدن فضا داریم، برای بازسازی تا به حال به شرکت های مشاوره دکوراسیون مراجعه نکردیم شما میتونید راهنمایی کنید و اینکه هزینه تقریبا چقدر برامون تمام میشه
مشاور: انستودیوز 3 اردیبهشت 1395 پاسخ داده شده
3 اردیبهشت 1395

سلام خانم المیرای گرامی
بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید و خرید خانه ی جدیدتان را به شما تبریک میگوییم.


به طور کلی تخمین قیمت به صورتی صحیح و اصولی بعد از انجام طراحی ممکن است، چرا که پس از طراحی است که مشخص می شود شما چه تغییراتی در فضا ایجاد می کنید.
مثلا اگر بخواهید پوشش دیوار ها را تغییر بدهید، ممکن است از چوب، کاغذ دیواری، سنگ، رنگ یا ... استفاده کنید که هریک از این مصالح قیمتی متفاوت برایتان خواهند داشت.
حال فرض کنید بخواهید کفپوش را تغییر بدهید، استفاده از سرامیک، سنگ، چوب، موکت... هریک هزینه ای متفاوت برای شما در بر خواهد داشت.
پس لازم است بدانیم تغییرات مد نظر شما چیست و میخواهید چه تغییراتی در فضای منزلتان ایجاد کنید.


با توجه به مثال هایی که ذکر کردیم، حدود هزینه ی اجرایی کارتان می تواند بسیار متفاوت باشد.
این مساله برای هزینه های طراحی هم صدق می کند، به این معنا که ممکن است شما بخواهید نقشه ی خانه تا حدودی تغییر کند و محل دیوار ها عوض شود، یا بخواهید سقف کاذب برایتان طراحی شود و دیوار پشت تلویزیون طراحی خاصی داشته باشد، بر این اساس طراحان هزینه های متفاوتی از شما درخواست می کنند که می تواند از چندصد هزارتومان تا چند میلیون تومان هزینه در بر داشته باشد. (لیست قیمت های انستودیوز در این قسمت قابل مشاهده است)


پیشنهاد ما این است که شما حدودی از تغییرات مد نظرتان را برایمان بیان کنید و تصاویری از فضا ارسال کنید تا بتوانیم قیمت تقریبی تغییرات را برایتان ذکر کنیم.
مثلا ممکن است بگویید نشیمنی به مساحت 20 متر دارید و کفپوش فعلی از سنگ است، تعویض آن با بهترین کفپوش لمینیت چه هزینه ای در بر دارد؟


شما همچنین می توانید به بخش خدمات طراحی سایت رجوع کنید و با پر کردن فرم طراحی نشیمن، طراحی فضای منزلتان را به کارشناسان سایت بسپارید. پس از انجام طراحی داخلی تخمین قیمت اجرای کار را نیز به شما خواهیم گفت.


امیدواریم پاسخ ارائه شده از نظر شما مناسب بوده باشد، در صورتی که تمایل دارید توضیحات بیشتری به شما ارائه کنیم حتما این مساله را از همین طریق با ما در میان بگذارید.

3 اردیبهشت 1395

ممنون از پاسختون و ممنون از پیگیری و راهنمایی شما در اسرع وقت عکس و متریال های مد نظر را براتون ارسال میکنم

ارسال پاسخ