نقشه مناسب برای زمین 180 متری

با عرض سلام و خسته نباشید . در ابتدای امر یک تشکر ویژه دارم از زحماتتون... چون مشاوره شما کمک بزرگی به همه میکنه ... و اما مشکل من نقشه زمینی هست که میخوام ...من یک زمین 180 متری دارم که تو 40% آن مربوط به حیاط هست و مابقیش برای ایجاد فضای ساختمانی... موارد مد نظر من در یک نقشه مناسب یک سالن مناسب و یک آشپزخونه دلباز و حداقل دو تا اتاق خواب هستش ..به پارکینگ احتیاجی ندارم . و همچنین دلم میخواد نقشه خونم جدید و مدرن باشه و از نقشه های تکراری و قدیمی پیروی نکنه ... ممنون میشم راهنماییم کنین حالا به هر نحوی که ممکنه چون واقعا موندم چه طرحی پیاده کنم ....با تشکر
مشاور: انستودیوز 31 خرداد 1395 پاسخ داده شده
31 خرداد 1395

سلام جناب تینار گرامی
بسیار خوشحالیم از رضایت شما و سپاس از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید
در ابتدا از اینکه قبل از شروع عملیات ساختمانی، از متخصصان طراحی معماری مشاوره می گیرید، از شما تشکر می کنیم.
برای طراحی و ساخت یک بنای مسکونی لازم است اطلاعات زیادی در اختیار طراحان معمار قرار بگیرد. اطلاعاتی در مورد تعداد افراد خانواده، رده سنی آنها، شغل، فعالیت های عمده ای که در منزل انجام می گیرد و مواردی از این دست که مربوط به سبک زندگی کاربران فضای معماری، می شود.
در کنار این اطلاعات لازم است شکل و ابعاد زمین (نقشه زمین)، شهر محل پروژه، جهت جغرافیایی ، همسایگی ها ، دسترسی ها و مواردی مشابه آن نیز در دست باشد.
در مرحله بعد اطلاعات مربوط به فضاها، تعداد اتاق خواب ها و سرویس های بهداشتی، مساحت مورد نیاز و تعداد طبقات مورد نظر باید مشخص شود.
با ارائه این گونه اطلاعات به متخصصان معماری، میتوانید به طرح مورد نظر و متناسب با خواسته ها و نیازهایتان دست پیدا کنید.


اگر تمایل دارید کار طراحی منزل مسکونی خود را به کارشناسان انستودیوز بسپارید، می توانید اطلاعات فوق را به همراه شماره تماس خود به آدرس consult@nstudioz.com ارسال نمایید و سفارش طراحی خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای دریافت اطلاعات لازم با شما در ارتباط باشند.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: