نصب تابلو

با سلام و احترام ممنون از سایت بسیار خوبتان بر روی دیوار اصلی پذیرایی یک تابلوی نقاشی بزرگ نصب کرده ام ولی با توجه به بزرگ بودن دیوار احساس خالی بودن دیوار را دارم.با توجه به عکس ارسالی چه پیشنهادی برای زیباتر کردن این دیوار دارید؟
مشاور: انستودیوز 22 شهریور 1395 پاسخ داده شده
22 شهریور 1395

سلام خانم مرجان گرامی


بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم.با توجه به تصویری که برای ما ارسال نمودید، برای افزایش جلوه منزلتان به شما چند پیشنهاد میدهیم که می توانید بسته به سلیقه خود همه یا تعدادی از این پیشنهادات را انجام دهید.


ابتدا بهتر است توصیفی از فضای فعلی شما داشته باشیم. چیدمان فعلی شما خط دیدهای افقی را ایجاد کرده که موجب ساده و خالی به نظر رسیدن دیوار شما شده است که می توان با ایجاد خط شکست هایی در میان این خطوط افقی این حس را کمرنگتر و فضای پذیرایتان را به نقطه عطف خانه تبدیل نمود و به کمک نور مصنوعی و المان ها به آن روح بخشید.


برای فضای خانه تان چند حالت را پیشنهاد می کنیم. حالت اول برای درهم شکستن خطوط افقی، می توان از المان های قائم استفاده کرد.  استفاده از آباژور جلوه خاصی به فضای شما می دهد که می توانید از آن در یک طرف یا دو طرف مبل  استفاده نمایید که در ایجا هم خود آباژور و هم نوری که با روشن کردن آن ایجاد می شود می تواند فضای شما را تحت تاثیر قرار دهد.


مورد دیگر در این حالت استفاده از گلدان و گلهای طبیعی و مصنوعی که حالت کشیده و عمودی داشته باشند مانند گل های بامبو و... است که علاوه بر زیبایی موجب سرزندگی فضا ها می شود. ایده هایی برای چیدمان را می توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید.
آباژور را در چه فضاهایی استفاده کنم

نمونه هایی از تاثیر استفاده از آباژور در زیبا سازی فضاآباژور را در چه فضاهایی استفاده کنم

نمونه هایی از تاثیر استفاده از آباژور در زیبا سازی فضاچطور از گل طبیعی در فضاها استفاده کنم

نمونه هایی از کاربرد گل طبیعی در زیباسازی و روح بخشی به فضا


حالت دیگری که می تواند به فضای شما جلوه دهد استفاده از تابلوهای دیگر در کنار تابلوی فعلی شماست که می تواند به گونه های مختلف در کنار هم قرار گیرد. ایده هایی برای این چیدمان را می توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید.
چکونه تابلو های خود را نصب کنم

نمونه هایی از چیدمان چندتابلو در کنار هم


حالت دیگری که می توان ارائه داد استفاده از چراغ های تزئینی دیواری در کنار تابلوی شما به عنوان عنصر مکمل می باشد.
پرکردن فضای خالی کنار تابلو ها

نمونه ای از نحوه ترکیب چراغ های تزئینی دیواری با تابلو ی نصب شده


یکی از پیشنهادات ما به شما این است که با نصب طبقات روی دیوار و اجرای نورپردازی، سعی کنید در عین سادگی و نظم جلوه ای نو و زیبا به منزلتان ببخشید.
چطور قفسه های تزئینی طراحی کنم

نمونه هایی از نحوه نصب طبقات روی دیوار و نورپردازی آن


لازم به ذکر است که طرح پیشنهادی منوط به داشتن اطلاعات کافی در ارتباط با نور پردازی منزل، چیدمان وسایل و ترکیب رنگهای استفاده شده در منزل شما می باشد. با در نظر گرفتن پیش فرض های  ذهنی از شرایط فعلی منزلتان پیشنهاد میگردد از ترکیب طبقات نصب شده بر روی دیوار (ترجیحا نصب بر قست چپ دیوار) و آباژوردر طرف مقابل استفاده شود.


امیدواریم این پاسخ برای شما کاربردی و مناسب بوده باشد، در صورتی که احساس می کنید توضیحات بیشتری لازم است یا سوال جدیدی در ذهنتان شکل گرفته است حتما این مساله را با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

22 شهریور 1395

بسیار ممنونم

توضیحات خیلی کاملی بود و استفاده کردم.از لطف شما سپاسگزارم
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: