موکت

سلام خسته نباشین بدلیل گرون شدن لمینت میخوام کل خونه رو موکت کنم چون سنگی که داره آسیب دیده و قشنگ نیس و دختر یکساله دارم،بنظر شما کل خانه به یک رنگ موکت شود،حتی آشپزخانه و اتاق کودک؟چه رنگ و جنسی پیشنهاد میکنید تا خونه کوچک دیده نشود؟رنگ مبلمانم قهوه ای تقریبا تیره هس آشپزخانه رو تازه کابینت زدیم هایگلاس کرم روشن نور اتاقها و پذیرایی خیلی خوبه
مشاور: انستودیوز 31 شهریور 1397 پاسخ داده شده
31 شهریور 1397

سلام خانم نرگس گرامی


از حضور شما در میان مخاطبان انستودیوز بسیار خرسندیم. با توجه به مسائلی که مطرح کرده اید بهتر است در فضای اصلی منزلتان از موکتی با رنگ خنثی یا گرم روشن مثل کرم خیلی روشن یا لیمویی روشن استفاده کنید و روی آن فرش قرار بدهید. این رنگ ها هم با محیط هماهنگ هستند، هم فضا را کوچک جلوه نمی دهند. همچنین اگر مساحت آشپزخانه زیاد نیست، پیشنهاد می کنیم این فضا را لمینیت یا سرامیک کنید تا بهداشت آن راحت تر حفظ شود. بهتر است برای اتاق کودک از موکتی با پرز نرم و کمی بلند استفاده کنید. این توضیحات به این معناست که لازم نیست کل فضای خانه را با یک نوع موکت بپوشانید و می توانید انتخاب های متفاوتی برای فضاهای مختلف داشته باشید.


امیدواریم توضیحات ذکر شده برای شما دوست گرامی مفید واقع شده باشد. در صورتی که پرسش دیگری در این خصوص دارید حتما آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما دوست گرامی باشیم.


ارسال پاسخ