مشكلات خانه ي ما

مشكلات پلان خانه ى ما چيست ؟
مشاور: شمیم اخوان 9 مهر 1397 پاسخ داده شده
9 مهر 1397

با سلام خدمت خانم آتوسای گرامی


متشکریم که سوال خود را در انستودیوز مطرح کردید. در پاسخ به سوال شما مبنی بر مشکلات پلان، ما این مشکلات را به ترتیب در پلان شما مشخص نموده ایم :


1.دید مناسب و زیبایی از فضای ورودی به آشپزخانه وجود ندارد. باز شدن در فضای مجاور آشپزخانه عبور و مرور به آشپزخانه را مختل می نماید.


2.در سرویس مهمان رو به فضای نشیمن-پذیرایی باز می شود که از نظر بصری خوشایند نمی باشد.
مشکلات پلان منزل شما

مشکلات پلان منزل


3.عدم تفکیک دو فضای نشیمن و پذیرایی از یکدیگر، فضای مشخصی بمنظور نشیمن خانواده و تماشای تلویزیون تعریف نشده است.فاصله مبل ها با تلویزیون استاندارد نمی باشد.علاوه بر آن فضای نشیمن- پذیرایی بدون نقطه کانونی چیده شده است. چیدمان مبلمان نامناسب می باشد.


نکته مهم دیگر تداخل دو فضای نشیمن-پذیرایی و غذاخوری با یکدیگر می باشد که استفاده از هر کدام از این فضاها را به ویژه هنگام پذیرایی از مهمان، برای شما دشوار می سازد.
مشکلات پلان خانه دوخوابه

مشکلات پلان منزل  1. ایجاد فضای راهرویی که به راحتی قابل استفاده نیست.


ایراد پلان

ایجاد فضای راهرویی-نامناسب


5- قرارگیری در سرویس خصوصی علاوه بر عدم رعایت محرمیت بصری، کاربردی و مناسب نیست.
ایرادهای پلان منزل شما

مشکلات پلان منزل


امیدواریم مجموعه نکات ذکر شده پاسخگوی سوالات شما دوست گرامی بوده باشد. در صورتیکه خانه شما هنوز ساخته نشده است و امکان تغییر دیوارچینی ها وجود دارد؛ در صورت تمایل به تغییر نقشه منزل خود، می توانید از مشاوره طراحی پلان موجود در سایت بهره ببرید. (اینجا کلیک کنید)


در صورتی که خانه شما ساخته شده است و قصد بهبود وضعیت موجود و تغییر چیدمان می باشید، می توانید از مشاوره حرفه ای موجود در سایت بهره ببرید.


ارسال پاسخ