مشاوره

وقت عزیزان بخیر. ..سوالاتی در مورد الوارهای که در سقف کاربرد دارد...دارم: 1-ابعاد استاندارد این الوارها چند است (ضخامت- عرض) 2- نحوی نصب این الوار بطوری که اتصالات مخفی باشد چگونه است؟! 3-اگر خواسته باشیم راهروی طولانی تر به نظر اید نحوی قرار گرفتن این الوار بر سقف چگونه است.(عمودی یا اقفی) متشکرم
مشاور: انستودیوز 26 مرداد 1395 پاسخ داده شده
26 مرداد 1395

 سلام جناب آقای آرین گرامی


از حضور مجدد شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم


برای پاسخ به سوالتان لازم است اطلاعات بیشتری داشته باشیم، آیا الوار دکوراتیو مد نظر شماست؟ یا الواری که برای ساخت و اسکلت به کار می روند؟ میخواهید جلوه ی نهایی کارتان به چه صورتی باشد؟(شاید بتوان گزینه های ارزان قیمت تر و کاربردی تری به شما پیشنهاد کرد)


همچنین لطفا طول و عرض و ارتفاع راهروی مد نظرتان را به ما اعلام کنید. یا در صورت امکان تصویری از راهرو ارسال نمایید.

26 مرداد 1395


  • با درود منظور بنده الوارهای دکوراتیو است. همانند تصویر

  • اندازه راهرو ورودی 125 عرض در طول 175 است

26 مرداد 1395

جناب آقای آرین

این چوب ها ابعاد استاندارد دقیقی ندارند و شما می توانید آن ها را با ابعاد دلخواهتان سفارش بدهید اما تامین کننده های مختلف ممکن است ابعاد استاندارد خاص خودشان را تعریف کنند. برای حالتی که شما ارسال کرده اید، امکان استفاده از کناف نیز وجود دارد، با این کار هزینه تان نیز نسبت به استفاده از چوب کاهش پیدا می کند و نتیجه ای مشابه با همین حالت خواهید گرفت.


در مورد قرارگیری خطوط سقف راهرو، با توجه به اینکه راهروی مدنظرتات خیلی طولانی نیست بهتر است خطوطی که استفاده می کنید با فاصله ی کم و به صورت افقی قرار بگیرند تا این تکرار با فاصله های اندک امتداد فضا را بیشتر نمایش بدهد. در عین حال می توانید روی هریک از تخته ها، کنده کاری های خاصی انجام بدهید که وقتی تخته ها پشت هم قرار میگیرند امتدادی طولی نیز ایجاد کنند و ریتم ایجاد شده در هردو راستا باعث شود راهرو طولانی تر به نظر برسد. در تصویر زیر چون راهرو طولانی است، استفاده از خطوط طولی فضا را طولانی تر نشان می دهد، اما برای راهرویی با ابعادی که شما بر شمردید، راهکاری که پیشنهاد شد مفید تر است.
تاثیر خطوط سقف بر ادراک فضای راهروییامیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان رضایت بخش بوده باشد، در صورتی که احساس میکنید این پاسخ ابعادی از سوال شما را در بر نمیگیرد حتما از همین طریق این مساله را با ما در میان بگذارید.
26 مرداد 1395

با دورد فراوان. ..اگر از چوب خواسته باشیم استفاده کنیم...می توانید راهنمایی بفرماید که نحوی اتصال به سقف (به طوری که اتصالات مخفی باشد)چگونه است؟! با سپاس فراوان
26 مرداد 1395

جناب آرین گرامی، اتصالات متفاوتی برای تصویری که ارسال کرده اید قابل اجرا است، یکی از انواع قابل اطمینان و مناسب آن به صورتی است که در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

مشاوره طراحی سقف کاذب چوبی

اجرای سقف چوبی دکوراتیوچطور سقف چوبی دکوراتیو نصب کنم

جزییات نصب سقف چوبی دکوراتیو


در تکمیل این اطلاعات برایتان 4 بروشور مختلف را ضمیمه کرده ایم که اگر اطلاعات فنی اولیه ای داشته باشید به راحتی میتوانید با کلیک روی لینک ها آن ها را دانلود و بررسی کنید.


دیتیل سقف چوبی     دیتیل اجرایی سقف چوبی      مراحل نصب سقف چوبی با دیتیل      معرفی انواع سقف چوبیامیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوالات دیگری دارید حتما آن ها را از همین طریق با ما در میان بگذارید.


 
26 مرداد 1395

با درود فراوان....صمیمانه تشکر بنده را پذیرا باشید...خیلی متشکرم...که راهنمایی ها شما کامل است...
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: