مشاوره

سلام من به دکوراسیون سفید مشکی علاقه دارم ، دوست دارم سرامیک پذیرایی خونم مشکی کنم، فرش پذیرایی هم آبی فیروزه ای کم رنگ هست ، آیا تناسبی با هم دارن ؟مبل و پرده چه رنگی بخرم بهتره؟ پذیرایی هم به اندازه دو تا فرش 12متری هست
مشاور: انستودیوز 12 شهریور 1395 پاسخ داده شده
12 شهریور 1395

سلام خانم زهرا گرامی

بسیار خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید.

با توجه به مساحت پذیرایی منزل شما که حدود 24 متر است باید توجه داشته باشید که کف مشکی فضای منزل شما را کوچکتر نشان می دهد . همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید فضاهایی که با کف مشکی پوشانده می شوند معمولا دارای مساحتی بیش از منزل شما هستند و نورگیری بسیار مناسبی هم دارند. شاید شما با دیدن چنین تصاویری احساس کرده باشید که کف مشکی منزل شما را نیز زیبا خواهد کرد، اما باید بدانید که اگر ترکیبی در فضایی خاص زیبا به نظر می رسد، لزوما این ترکیب برای منزل شما مناسب نیست. با این حال اگر علاقه ی زیادی به این رنگ دارید و نورگیری فضای منزلتان بسیار مناسب است، تصاویری از فضا را برایمان ارسال کنید تا نظر نهایی در این خصوص را به شما ارائه کنیم.

مشاوره دکوراسیود داخلی

نمونه هایی از دکوراسیون سفید مشکیاما پیشنهاد مابه شما این است که با توجه به علاقه تان به دکوراسیون سفید و مشکی از رنگ مشکی در عناصری مانند مبلمان و وسایل خانه و همینطور در کاغذ دیواری در قسمت های محدود مانند فضای پشت تلویزیون استفاده کنید . واز رنگ سفید درکفپوش و دیوار ها(سطوح بزرگی که بیشتر به چشم می آیند) و بعضی وسایل خانه استفاده کنید.

مشاوره دکوراسیون داخلی

نمونه ای از دکوراسیون سفید مشکیبا توجه به رنگ فرش شما که آبی فیروزه ای است می توانید در سایر لوازم و تزیینات خانه از قبیل کوسن ها رومیزی ها دکورها و تابلو ها از این رنگ در کنار رنگ های سفید و مشکی استفاده کنید . پیشنهاد دیگری که با توجه به رنگ فرش منزلتان به شما ارائه می شود استفاده پارکت به رنگ چوب به عنوان کفپوش است . که علاوه برترکیب زیبایی که با رنگ فیروزه ای ایجاد میکند صمیمیت و گرمای بیشتری به فضای منزلتان منتقل میکند. همانطور برای رنگ پرده هم می توانید از رنگ فیروزه ای استفاده کنید .نمونه ای از این ترکیب را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

مشاوره طراحی داخلی

نمونه ترکیب فرش فیروره ای با کف پارکت یا به رنگ چوبچنانچه متمایل به خرید مبلمان سفید مشکی هستید می توانید با ترکیب کردن رنگ های گرم با ترکیب سیاه سفید  در منزلتان فضایی زیباتر و دلپذیرتری را ایجاد کنید که نمونه هایی از آن را در تصاویر زیر مشاهده میکنید.

مشاوره دکوراسیون داخلی

نمونه های از ترکیب دکوراسیون سفید مشکی با رنگ های دیگردر نهایت امیدواریم از پاسخ ارائه شده رضایت کافی را داشته باشید درصورت مجهول ماندن بعضی موارد حتما سوالتان را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بیشتر شما را راهنمایی کنیم.

 
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: