مشاوره جانمایی تخت خواب

وقت.عزیزان بخیر...راهنمایی فرمایید...جانمای تخت خواب دونفره (تصویر پیوست است)در اتاق خوابی که پلانش مشخص شده است. با سپاس فراوان
مشاور: انستودیوز 3 شهریور 1395 پاسخ داده شده
3 شهریور 1395

سلام جناب آرین گرامی

با توجه به تصاویر ارسالی ظاهرا قصد دارید در اتاق یک میز، تلویزیون و تخت خواب قرار بدهید، حالت های مختلفی را برای این فضا امتحان کردیم و به نظر می رسد پلانی که در تصویر زیر مشاهده می کنید چیدمان مناسبی برای این فضا باشد.


با این حال ممکن است شما بخواهید وسایل دیگری در اتاق قرار بدهید که ما به آن ها توجه نکرده ایم، در این صورت حتما این مسائل را به ما اطلاع بدهید تا پاسخگوی شما باشیم.(در پلان ارسالی محدوده ای هاشور خورده را مشخص کردید که برایمان گویا نبود اشاره به چه موردی دارد، لطفا اگر در این قسمت اتفاق خاصی رخ میدهد آن را برایمان شرح دهید تا در چیدمان فضا آن را در نظر بگیریم.
مشاوره دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب منزل

حالت پیشنهادی برای قرارگیری وسایل


همچنین در پاسخ به ای-میل شما، طی روزهای اخیر سایت دستخوش تغییراتی شده است و از این رو پاسخگویی مشاوره ها با کمی تاخیر انجام شد که از این بابت صمیمانه از شما دوست گرامی عذرخواهی میکنیم و امیدواریم در همراهی های بعدی رضایت شما را به لحاظ زمانی تامین نماییم.


 
3 شهریور 1395

سلام جناب آرین گرامی

سه پیشنهاد با توجه به خواسته هایتان برایتان ارائه کرده ایم

مشاوره دکوراسیون اتاق خواب

سه حالت برای چیدمان اتاق خواب 

حالت اول که تصویری مشابه آن را نیز در زیر مشاهده می کنید، یک کمد برای تشک ها در فرورفتگی دیوار ایجاد میکند و پشت تخت دو کمد برای لباسها ایجاد می شود

کمد دیواری پشت تخت

کمد پشت تختدر حالت دوم و سوم فضای گوشه ی اتاق را کمی گسترش می دهید تا در فضایی مجزا، دو کمد داشته باشید.

این پیشنهادات را بررسی کنید و در صورتی که نظراتی برای تکمیل این پیشنهادات دارید آن ها را با ما در میان بگذارید.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: