مشاوره کاغذ دیواری

سلام. مبلمان من زرشکیه و کف خونه سنگ سفید. برای کاغذ دیواری چه رنگ هایی مناسبه؟
مشاور: انستودیوز 11 مهر 1395 پاسخ داده شده
11 مهر 1395

سلام خانم سارا گرامی
خوشحالیم که شما در جمع مخاطبان انستودیوز هستید.
در پاسخ به سوالتان باید گفت گزینه های متنوعی برای کلیاتی که مطرح کرده اید قابل ذکر است.متاسفانه اطلاعاتی از میزان روشنایی منزلتان و مساحت آن نداریم اما اگر مساحت منزلتان زیاد نباشد پیشنهاد می کنیم کاغذ دیواری های خانه تان زمینه ای روشن داشته باشند.به همین سبب سه حالت با حضور رنگ های کرم، خاکستری و رنگ های گرم را به شما ارائه کرده ایم.


می خواهید فضا گرمتر به نظر برسد و صمیمیت داشته باشد می توانید از طرح هایی مانند سه حالت زیر استفاده کنید، زمینه ی کرم و طلایی این کاغذ ها فضایی گرم برایتان ایجاد می کند. تصویر سمت چپ به نظر ما گزینه ی مناسب تری است.


 

مشاوره دکوراسیون خانه با مبل زرشکی و رنگ کرم

کاغذ دیواری هایی با رنگ کرم


اما اگر ترجیح می دهید فضا رسمی و شیک باشد، بهتر است رنگی خنثی مثل خاکستری را استفاده نمایید. حالت سمت چپ، گزینه ی مناسبی برای ایجاد فضای پذیرایی ایده آل شماست. در این حالت اضافه کردن چند کوسن سفید و خاکستری به منزلتان جلوه ی مناسب تری می بخشد.


 

انتخاب رنگ خاکستری برای دیوار خانه

کاغذ دیواری هایی با رنگ خاکستری


در حالت دیگر با استفاده از رنگ هایی مثل نارنجی و قرمز می توانید فضایی شادتر داشته باشید، اگر کاغذ سمت راستی را انتخاب می کنید دقت داشته باشید که بهتر است تنها یک دیوار به این حالت باشد و خوب است سایر دیوار ها رنگ شیری یا کرم ملایم داشته باشند.
مشاوره انتخاب کاغذ دیواری آپارتمان با کف سفید

کاغذ دیواری هایی با رنگ های گرم و شاد


امیدواریم گزینه های رنگی ارائه شده به شما کمک کرده باشند تا تصمیم بهتری در خصوص فضای منزلتان بگیرید. اگر همچنان احساس می کنید مساله ای ناگفته است و این مشاوره باید ادامه داشته باشد، حتما این مساله را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: