مشاوره درخصوص درکوراسیون داخلی

سلام دیوار منزل جدیدمان کرم روشن است رنگ آبی رو دوست دارم برای خرید مبل و پرده ، رنگ پرده آبی تقریبا روشن باشه و مبل رنگ آبی درباری یا پرده آبی پررنگ البته کنار پرده پرده دیگر به رنگ نسکافه ای روشن یا طلایی قرار می گیره لطفا راهنایی کنید مبل با پارچه آبی که شما راهنمایی می کنید چوبش قهوه ای باشه یا طلایی سالن 50 متر ممنون از مساعدت شما
مشاور: انستودیوز 4 شهریور 1395 پاسخ داده شده
4 شهریور 1395

درود خانم مریم گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان سایت مشاهده می کنیم.

تقریبا تمامی موارد را در سوالتان مطرح کرده اید و گفته اید رنگ مبل ها و پرده ها به چه صورت باشد. از این رو ما چهار رنگ پرده را برای فضایی با دیوار کرم روشن و مبل های آبی ایجاد کرده ایم، به طور کلی اگر مبلها را به رنگی تیره انتخاب میکنید بهتر است پرده رنگی روشن تر داشته باشد و اگر مبلها روشن هستند بهتر است پرده رنگی تیره داشته باشد، این تضاد باعث می شود فضا جذاب تر به نظر برسد.


با توجه به اینکه شما میخواهید مبل استیل انتخاب کنید پیشنهاد ما این است که چوب مبل شما سفید باشد چرا که سفید رنگی خنثی و باز است و با رنگ های مختلف همخوانی دارد و فضای خانه تان را هماهنگ تر جلوه می دهد. با این حال به طور کلی بهتر است به ما بگویید آیا ست مبلمان دیگری در خانه دارید؟ آیا میز تلویزیون در کنار همین ست استیل قرار میگیرد؟ پوشش کف منزلتان به چه رنگ است؟(مثلا اگر چوب قهوه ای باشد با حالتی که سنگ کرم است متفاوت خواهد بود) و در صورت امکان تصاویری از فضای منزلتان برای ما ارسال کنید تا بتوانیم پاسخ دقیق تر و گویا تری به شما ارائه کنیم. در حال حاضر پاسخ ما به شما این است که حالت 1 و 3، یعنی مبل نسبتا تیره و پرده ی روشن، انتخابی است که هماهنگی مناسبی ایجاد می کند.
چیدمان و دکوراسیون با رنگ آبی درباری

چهار حالت برای پرده 

امیدواریم تا به اینجا این پاسخ برای شما راهگشا بوده باشد، در صورتی که اطلاعات بیشتری به ما ارائه کنید پاسخ کاملتری به شما ارائه خواهیم کرد.
4 شهریور 1395

باسلام و خسته نباشید

 

باتشکر از پاسخ سریعتان عکس هارو تهیه می کنم و براتون می فرستم در ضمن فکر نمی کردم سریع پاسخ بدهید باز از شما و همکارانتان کمال تشکر را دارم.

 

سپاس گذار شما -

رمضانپور

 

 
4 شهریور 1395

باسلام و احترام

ضمن تشکر از پاسخ سریعتان باستحضار می رساند

عکس فضای خانه جدید پیوست گردید.

مبل راحتی به رنگ نسکافه ای می باشد (تصویر گیوست)

میز تلویزیون قهوه ای تیره می باشد.

مبل استیل به رنگ سفید بنظرتان رنگا نگ نمیشه ؟

سرامیک خانه سفید است

نمونه انتخابی مبل را پیوست نموده ام بنظر من آبی آن خیلی روشنه آیا باید پارچه آن را کمی تیره تر انتخاب کنم

عکس فرش انتخابی هم پیوست نموده ام و قابل غیر می باشد دو زمینه یکسان یکی سرمه ای و یکی کرم می باشد و فرش سوم آبی سرمه ای می باشد کدام بهتر است

با تشکر عنایت و زحمات شما

رمضانپور

 
4 شهریور 1395

خانم رمضانپور گرامی، با تشکر از ارسال پاسختان، متاسفانه تصویری از جانب شما دریافت نکرده ایم، درصورتی که برای ارسال تصاویر مشکلی دارید، از طریق ای میل

consult@nstudioz.com

آن ها را برای ما ارسال نمایید.
4 شهریور 1395

خانم رمضانپور گرامی

اگر به رنگ آبی علاقه دارید، می توانید همان فرش آبی سرمه ای را انتخاب کنید. با توجه به روشن بودن کف منزل و نورگیری مناسب فضا، میتوانید رنگ مبل ها را آبی تیره انتخاب کنید و در کنار آن پرده ای به رنگ آبی روشن خریداری کنید. اما تا اینجای کار منزلتان به سمت یکنواختی و آبی شدن بیش از حد رفته است، برای جلوگیری از ایجاد یکنواختی، باید رنگی مکمل به فضا تزریق کنید، رنگ هایی که بسته به حال و هوای مد نظرتان می توانید آن ها را مشخص کنید.


مثلا اگر میخواهید فضای اتاق صمیمی و شاد باشد می توانید کوسن ها، دستک های پرده، گلدان روی میز و جزییات تزیینی دیگر موجود در فضا را به رنگ نارنجی، هلویی و حتی صورتی گرم انتخاب کنید.


اما اگر تمایل دارید فضا رسمی تر باشد، رنگ های خنثی مثل خاکستری روشن و سفید می توانند برای وسایلی که بالاتر ذکر شد انتخاب شوند و البته، در این حالت می توانید عنصری خاص را به رنگی متضاد در اتاق قرار بدهید، مثلا گلدانی که گل های نارنجی دارد روی میز قرار بدهید تا در عین اینکه فضایی رسمی تر دارید، روحیه ای نسبتا شاد نیز در اتاق جاری کنید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که نیاز به ارائه ی نکاتی تکمیلی را احساس می کنید این موضوع را با ما در میان بگذارید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: