فرش مناسب برای مبلمان یشمی و زرد

سلام من مبلمان یشمی گرفتم با مبل تکی زرد وکوسنهای زرد ویشمی میخوام فرش مناسب براش بگیرم ولی نمیدونم چه رنگی مناسب است در ضمن فضای خونه مدرن است.ممنون
مشاور: انستودیوز 4 اردیبهشت 1395 پاسخ داده شده
4 اردیبهشت 1395

سلام خانم افرا گرامی
از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید بسیار خوشحالیم .
برای انتخاب رنگ مناسب فرش تنها دانستن رنگ مبل و کوسن ها کافی نیست و لازم است بدانیم دیوارها، کفپوش و پرده ها چه رنگ هایی دارند. اگر این اطلاعات را در اختیار ما بگذارید و تصویری از مبلمان مورد نظر خود را برایمان ارسال کنید می توانیم پاسخ دقیق تری خدمت شما ارائه کنیم.
ضمن اینکه مشتاقانه منتظر اطلاعات تکمیلی شما هستیم تا بتوانیم بهتر کمکتان کنیم در ادامه چند ترکیب رنگ به صورت کلی برایتان آماده کرده ایم تا بتوانید وجود رنگ های مختلف در کنار رنگ سبز یشمی و زرد را مشاهده کنید.

1- رنگ قرمز: اگر به دنبال محیطی گرم و با حال و هوای سنتی هستید استفاده از رنگ های قرمز می تواند گزینه خوبی باشد.

استفاده از رنگ قرمز در فرش

استفاده از رنگ قرمز در فرش2-رنگ آبی و سورمه ای: تون های مختلف رنگ آبی ترکیب هماهنگی با رنگ سبز یشمی ایجاد خواهد کرد.می توانید از رنگ آبی در پرده و فرش استفاده کنید . تصویر زیر از رنگ سورمه ای برای فرش در کنار مبل سبز تیره استفاده کرده است.

رنگ سورمه ای فرش

رنگ سورمه ای فرش3- رنگ های خنثی و روشن: اگر فضای کوچک یا کم نوری دارید به شما توصیه میکنیم از رنگ های روشن مثل کرم روشن یا سفید به عنوان پس زمینه استفاده کنید. از آنجا که مبل های انتخابی شما رنگی هستند دقت کنید استفاده بیش از حد از رنگ ممکن است آرامش را از فضا بگیرد . دقت کنید که به میزان کافی از رنگ های خنثی و روشن در کنار رنگ هایی چون سبز یشمی و زرد استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از فرش هایی با رنگ کرم و خاکستری را نشان می دهند که محیطی آرامش بخش و دلباز و روشن ایجاد کرده اند.

استفاده از رنگ های روشن مثل سفید و کرم برای فرش

استفاده از رنگ های روشن مثل سفید و کرم برای فرشدر پایان ترکیب های رنگی پیشنهادی نزدیک تر به رنگ مبل ها و کوسن های شما در قالب مودبُرد ارائه شده است تا بهتر برایتان قابل درک باشد.

گزینه های پیشنهادی رنگ فرش برای مبل سبز یشمی و زرد

گزینه های پیشنهادی رنگ فرش برای مبل سبز یشمی و زردیادآوری می کنیم که رنگ های عناصر دیگر فضای منزل شما تاثیر بسیاری در انتخاب رنگ فرش دارند برای مثال اگر رنگ پارکت یا سرامیک کف تیره یا روشن باشد دو حالت مختلف است و پیشنهادهای مختلفی می توان ارائه کرد.
امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخ ارائه شده ناقص است یا رنگ خاص دیگری مد نظر شماست حتما با ما در میان بگذارید .
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: