فرش سورمه ای

فرش سورمه ای گرفته ایم که به نظرم وقتی پهن کردیم خونه رو خفه کرد میشه لطفن راهنمایی کنین
مشاور: انستودیوز 13 دی 1397 پاسخ داده شده
13 دی 1397

سلام دوست گرامی


با سپاس از مطرح کردن پرسشتان در انستودیوز، در حال حاضر شما تقریبا دکوراسیون خانه را کامل کرده اید و در این ترکیب از رنگ های شدت دار و متنوعی بهره برده اید. هنگامی که چند رنگ با شدت بالا کنار هم قرار میگیرند هریک به دنبال رقابت برای جلوه گر شدن خواهند بود و در این رقابت شما که مخاطب فضا هستید فضایی آشفته دریافت خواهید کرد. مثال ملموس تر این حالت گروه سرودی است که همگی صدایی در یک سطح دارند، هرچند ممکن است هر عضو گروه صدایی دلنشین و زیبا داشته باشد، اما رقابت آن ها برای نشان دادن قدرت صدای خود باعث ایجاد آشفتگی خواهد شد. این در حالی است که اگر یک نفر با بهترین صدا تک خوان باشد و سایرین صداهایی برای زمینه ایجاد کنند نتیجه ای به مراتب دلنشین تر ایجاد خواهد شد. در ادامه برای بهبود فضا چند پیشنهاد به شما ارائه می کنیم. 1- تعویض استند چوبی باکس دار با استند سفید یا رنگ چوب طبیعی 2- تعویض ساعت به ساعتی ساده تر 3- استفاده از روکش فرشی به رنگ روشن مثل یاسی یا صورتی ملایم. 4- قرار دادن رومیزی با رنگی نزدیک به رنگ فرش روی میز جلو مبلی.


(کمی جستجوی اینترنتی برای پیدا کردن روکش های فرش شما را در این خصوص به نتیجه خواهد رساند.)


با این کارها شما حضور لکه های رنگی نابجایی مثل ساعت و استند را حذف می کنید و تیرگی رنگ فرش و چوب روی میز را نیز از بین می برید. در نتیجه فضایی که حاصل می شود شدت رنگی کمتری دارد و به شما نتیجه بهتری خواهد داد.


امیدواریم این مشاوره برایتان مفید واقع شده باشد. در صورتی که پرسش دیگری در این خصوص دارید حتما آن را از همین طریق با ما در میان بگذارید.ارسال پاسخ