طراحی

سلام،خسته نباشید ما یه خونه 70 متری داریم با دوتا خواب و یه آشپزخونه کوچیک،و پنجره زیاد در هال. میخاییم آشپزخونه رو بزرگ کنیم ،و یه خواب به هال پذیرایی اضافه کنیم. کلن خونه تغییر کنه،اعم از رنگو کاغذ دیواری و... اما نمیدونم چه رنگی واسه خونه ما که تازه ازدواج کردیم شیک میشه. هم اینکه خونه پرده زیاد میخوره،امکانش هست تو طرحو رنگ پرده هال و مبل ومیز ناهار خوری و فرش کمک کنید و یه ایده خاص واسه اتاق خواب 10 متری (،تخت و پرده )بدید،که خونم متفاوت باشه.ممنون
مشاور: انستودیوز 19 خرداد 1395 پاسخ داده شده
19 خرداد 1395

سلام خانم پریسای گرامی
باعث خوشحالی ماست که بتوانیم شما را همراهی کنیم، اما برای پاسخگویی مناسب نیازمند توضیحات بیشتری هستیم. اطلاعاتی که ارائه کرده اید کمی کلی هستند. ما اطلاع نداریم که آشپزخانه ی فعلی شما چه مساحتی دارد و به چه شکل است و تمایل شما این است که آشپزخانه ی جدیدتان نسبت به فضای فعلی چه تغییراتی کند.



هال منزل شما چه مساحتی دارد، نورگیری آن به چه صورت است و محل مناسب برای ساخت اتاق خواب جدید باید کجای آن باشد.در این اتاق خواب باید چه وسایلی قرار بگیرد و باید برای چند نفر مناسب باشد و بودجه ی در دسترستان چقدر است. آیا این منزل آپارتمانی است یا ویلایی است(برای اینکه به شما بگوییم چطور باید اتاق را بسازید)


انتخاب رنگ خانه نیز وابسته به مسائلی مثل سلایق شما، میزان نورگیری فضا، رنگ مبلمان و سایر وسایل درون اتاق است.


پیشنهاد ما این است که تصاویری از فضا ارسال کنید و با ارائه ی توضیحات بیشتر و دقیقتر به ما اطلاعات لازم برای پاسخگویی مناسب و کارآمد را فراهم کنید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: