طراحی نقشه و دکوراسیون

با سلام.یک واحد زیر زمین به متزاژ70 متر.قبلا ده سال پیش بازسازی شده.اما نیاز به تغییر اساسی داره. یعنی کاملا تغییر کنه.یه نقشه جدید و زیبا.این منزل دارای اشپزخانه و پذیرایی و اتاق خواب و سرویس حمام بدون توآلت..دارای پایه های ضربی و سقف ضربی میباشد.برای سکونت زوج جوان نیاز به تغییر و راهنمایی هست.ممنون میشم.
مشاور: انستودیوز 8 شهریور 1395 پاسخ داده شده
8 شهریور 1395

سلام جناب حسین گرامی


به خاطر تاخیر در پاسخگویی سوالتان صمیمانه از شما عذرخواهی می کنیم.


منزل شما شرایطی بسیار ایده آل دارد تا به خانه ای جذاب و متفاوت تبدیل شود، خانه ای که هرکس وارد آن شد شما را به خاطر خلاقیت هایتان تحسین کند.


در حال حاضر فضا مبلمانی سنتی دارد، اقدام مهم شما در این خانه تغییر پوشش کف است، فعلا کل کف خانه را فرش ها بدون داشتن نظم خاصی پوشانده اند. دقت کنید که فرش کفپوش نیست، بلکه عنصری است که روی پوشش کف قرار می گیرد تا جلوه ی فضا را بیشتر کند، از این رو پیشنهاد جدی ما به شما این است که پوشش کف خانه را به طور کامل عوض کنید و از سنگ،سرامیک یا پوشش های طرح چوب مثل لمینیت و پی وی سی استفاده کنید.(لمینیت کردن این فضای قدیمی جلوه ای غیر منتظره و زیبا به آن می بخشد.)


بحث دیگر رنگ آمیزی دیوارهاست، شما می توانید با رنگ آمیزی خلاقانه ی طاق ها و دیوارها، ایجاد جداره های آجری در نقاط خاص مثل دیوار اصلی نشیمن دیوارهای خانه را نیز تغییر بدهید.
مشاوره دکوراسیون فضای قوس و طاق دار

ایده ای برای رنگ آمیزی دیوار قوس دارتبدیل زیرزمین قوس دار به فضای بهتر

استفاده از ترکیب چوب و آجر برای دیوار


خرید مبلمانی مدرن و غیر منتظره برای این فضا، راهکار بعدی شماست تا این زیرزمین قدیمی را به فضای ایده آلتان تبدیل کنید. شما می توانید چراغ آویزها و آباژور های مدرن و زیبا را به این فضا اضافه کنید تا فضای نهایی پرنور و دلباز باشد و احساس خوبی را به شما منتقل نماید.


امیدواریم این ایده ها برای شما راهگشا بوده باشد، در صورتی که احساس می کنید در این مشاوره باید نکات بیشتری مطرح شود حتما آن ها را با ما در میان بگذارید تا با ارائه ی پاسخ مناسب شما را همراهی نماییم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: