سلام من یه مغازه اجاره کردم برای صنف پوشاک به مساحت 24 متر.امکان طراحی دکور و چیدمان مغازه براتون هست؟ ممنون

 • پرسیده شده توسط:

  ناشناس
 • پرسیده شده در:

  9 خرداد 1395
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  379
سلام جناب احسان گرامی

حضورتان در انستودیوز برای ما بسیار خوشحال کننده است. در خصوص سوالتان جواب مثبت است، امکان طراحی فضای داخلی مغازه تان فراهم است.

لطفا فرمی که در صفحه ی زیر است را پر کنید تا پس از بررسی اطلاعات اولیه ی فرم با شما تماس بگیریم و برای جلوبردن کارها با شما هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

برای دسترسی به فرم طراحی فضاهای تجاری روی این متن کلیک کنید.
سلام

این تصاویر یه مغازه با ابعاد تقریبا 24.5 متر هست که به منظور فروش پوشاک در نظر گرفتم.این ملک متعلق به من نیست و من مستاجر هستم برای همین هزینه هایی که در اینجا میخوام بکنم خیلی برای من مهم هست که کمترین انجام بشه مثلا با روشهایی مثل نورپردازی و بقیه چیزهایی که شما خودتون تبحر دارید.

کاغذ دیواری مغازه رو میخوام عوض کنم و منتظر یه طرحم که مطابق اون کار کنم.خیلی مایلم از رگال استفاده کنم.برای ویترین و پیشخوان هم هیچ ایده ایی ندارم .و بدین منظور از شما کمک میخوام.در ادامه بعضی اندازه های ارتفاع مغازه رو میفرستم لطفا هزینه انجام این طرحی رو به بنده اعلام کنید.

با سپاس فراوان اکرمی

ارتفاع سقف تا کف 3.65

اتفاع کف تا سقف کاذب 2.34

عرض دیوار قسمت بدون سقف کاذب 1.40

 

جناب آقای اکرمی گرامی


درخواست شما را بررسی کردیم، با توجه خواسته هایتان، ما در بازه ای بین 9 الی 11 روز کاری نقشه ی دوبعدی فضا را به اضافه ی مدل سه بعدی که (نشان دهنده ی مصالح و پوشش کف و دیوار ها و رنگبندی مغازه به اضافه ی نور ها و طراحی پیشخوان و ویترین مغازه است) را به شما ارائه خواهیم کرد.
هزینه ی این طراحی در حدود 300 هزارتومان خواهد بود که شما آن را در دو قسمت پرداخت می کنید. نیمه ی اول پس از رضایت شما از طرح اولیه، و باقی پس از اعلام رضایتتان از طرح نهایی ارائه شده دریافت می شود.


*فرایند طراحی به صورتی است که قطعا نظر و سلیقه ی شما در آن دخیل خواهد بود و ارتباطی دو طرفه بین شما و طراحان سایت برقرار خواهد بود.


*اگر در فشار زمانی هستید امکان کاهش بازه ی انجام کار وجود دارد اما این مساله ممکن است هزینه ی کار را کمی افزایش دهد.


در صورت تمایل برای اجرای کار می توانید از طریق فرم طراحی فضاهای تجاری اطلاعات بیشتر را در اختیار ما قرار بدهید. (با توجه به اینکه اطلاعاتی را برایمان ارسال کرده اید، ارسال پلان و تصاویر اضافی از طریق فرم لازم نیست)