می خواهم برای طراحی دکوراسیون کف ، دیوار و سقف، چیدمان اثاثیه، اتاق نوزادم ( پسرم) اط شما و ایده هاتون کمک بگیرم.

 • پرسیده شده توسط:

  کاربر مهمان
 • پرسیده شده در:

  1 تیر 1395
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  698
 • پاسخ داده شده در:

  1 تیر 1395
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

سلام خانم هاشمی گرامی


اضافه شدن فرزند دلبندتان به خانواده تان را تبریک عرض میکنیم.


برای طراحی اتاق نوزاد، باید به این مساله دقت داشته باشید که نوزادان به سرعت رشد می کنند و نیازها و روحیه شان متفاوت می شود، از این رو بهتر است فضارا طوری دکور کنید که در آینده ای نزدیک به سادگی قابل تغییر باشد.


مورد دیگری که باید به آن توجه کنید حساسیت های نوزاد است، از این رو استفاده از مواد حساسیت زا مثل رنگ، موکت های پرزدار و... را چندان توصیه نمی کنیم.


حالا صورت مساله ای که مطرح کرده بودید را مجددا بیان میکنیم، چطور اتاق نوزادی پسر را به صورتی دکوراسیون کنیم که انعطاف پذیر باشد و سال بعد که بزرگتر شد، بتوانیم آن را به راحتی تغییر بدهیم و در عین حال در این تغییر دکوراسیون چگونه سلامتی نوزاد را نیز مد نظر داشته باشیم؟


پیشنهاد ما این است که رنگ را نه در قالب کاغذ دیواری، نه در قالب رنگ شمیایی، بلکه با استفاده از عناصر دکوراتیو بزرگ به فضا بیاورید. تابلوهای هنری بزرگ، فرش های رنگی،پرده، چوب تخت، چراغ آویز، روتختی، دراور یا کمد کودک، برچسب های تزیینی و.... این ها همه عناصری هستند که هم رنگ و جلوه را به اتاق می آورند، هم به راحتی قابل تغییر هستند. در ضمن این وسایل در عین اینکه فضارا زیبا می کنند، هیچ گونه حساسیتی برای کودک ایجاد نمی کنند.


با این پیشنهادات می توانید بدون استفاده از چسب و رنگ، فضایی جذاب و زیبا داشته باشید و هرزمان که تمایل دارید، روحیه ی فضا را به راحتی تغییر بدهید.
مشاوره دکوراسیون اتاق نوزاد پسر

برخی از ایده های ذکر شده در مورد اتاق نوزاد


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان رضایتبخش بوده باشد. اگر احساس میکنید نیاز است توضیحات بیشتری برایتان ارائه کنیم حتما از همین طریق نظرتان را با ما در میان بگذارید.