ست کردن مبلمان با پرده

سلام ببخشید من مبلمان استیل خونه ام له رنگ کرم می باشد و می خواهم مبلمان راحتی به رنگ آبی روشن بخرم از شما سوال دارم آیا ترکیب این دو رنگ ایجاد فضایی بد نمیکند و دوم اینکه رنگ والن پرده را باید با کدام رنگ ست کنم ممنونم با توجه به اینکه رنگ والان اکنون قهوه ای شکلاتی است
مشاور: انستودیوز 15 شهریور 1395 پاسخ داده شده
15 شهریور 1395

سلام خانم نرگس گرامی


بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز مشاهده می کنیم.


رنگ های کرم و آبی روشن می توانند هماهنگی بسیار زیبایی در فضای منزلتان ایجاد کنند. اما در این بین تنها مساله ی مطرح شده تطابق رنگ دو مبلمان نیست، شما باید بدانید آیا مساحت فضای منزلتان برای قرار دادن دو ست مبلمان مناسب است؟ آیا شرایط این را دارید که آن ها را به خوبی چیدمان کنید؟ رنگ کف و دیوارهای منزلتان به چه صورت است؟ پرده در نزدیکی کدام یک از مبلمان ها قرار می گیرد؟


در حال حاضر ما تنها می توانیم به شما بگوییم که دو رنگ کرم و آبی روشن می توانند هماهنگی مناسبی ایجاد کنند، اما جزییاتی که ذکر کردیم نیز در زیبایی فضا اثرگذار هستند و در مورد والان پرده نیز باید بدانیم دیوار ها به چه رنگی هستند و روشنایی فضا در چه حد است، همچنین پرده در نزدیکی کدامیک از مبلمان های شما قرار میگیرد.


لطفا تصاویری مناسب از فضای منزلتان برایمان ارسال نمایید و توضیحات لازم را ارائه کنید تا بتوانیم به صورت مناسب پاسخگوی شما باشیم و در تصمیم گیری بهتر همراهی تان نماییم.