ست کردن فرش با مبل و پرده

سلام وقتتون بخیر.ما برای خونه جدید فرشامون رو آبی گرفتیم،عکس فرشامو گذاشتم براتون. مبلمان رو سفارش دادیم،اما هنوز رنگ پارچشو انتخاب نکردیم. میخواستم ببینم چه رنگهایی می تونیم انتخاب کنیم،البته هم برا مبل و هم برا پرده.چون میخوایم بعد از انتخاب رنگ مبل پرده بخریم. در ضمن من رنگ قرمز رو دوست دارم و میخوام بدونم میتونم از این رنگ توو پرده و یا مبل استفاده کنم و در این صورت با فرشم همخونی داره؟ ممنون از شما
مشاور: انستودیوز 22 اردیبهشت 1395 پاسخ داده شده
22 اردیبهشت 1395

سلام خانم زهره ی گرامی


از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم


برای فرشی که انتخاب کرده اید دو رنگبندی پیشنهاد میکنیم، حالت اول به این صورت که از رنگهای موجود در فرش کمک میگیرید، فضایی کم ریسک، هماهنگ، با آرامش و زیبا ایجاد میکنید.در این حالت ترکیب رنگ آبی و کرم و سفید در فضای منزلتان  وجود داشته باشد. چیزی مانند تصویر زیر.
مشاوره دکوراسیون انتخاب رنگ مبل و فرش پذیرایی

رنگبندی آبی و کرماما حالت دوم ترکیب رنگهای قرمز، سفید، کرم و آبی موجود در فرش است که نهایتا فضایی نو، شاد و پویا ایجاد می کند. برای فضای شما این رنگبندی نیز قابل انتخاب است و می توانید با استفاده از رنگ قرمز، نقطه ی تمرکزی خاص در فضای خانه ایجاد کنید، مثلا در تصویر تدوین شده ی زیر، پرده ها و مبل بزرگ سه نفره، نقطه ای خاص از خانه را مورد تاکید قرار داده اند و بر آن تاکید میکنند. فقط دقت داشته باشید که در این حالت بهتر است تمام مبل ها را قرمز انتخاب نکنید و از انرژی موجود در رنگ قرمز به نحوی استفاده کنید که فضا را جذاب کند، چرا که همین رنگ قرمز اگر خوب استفاده نشود، می تواند فضایی پر تنش و ناراحت کننده ایجاد کند.
مشاوره انتخاب رنگ مبل و فرش پذیرایی

رنگبندی قرمز و آبی و کرم


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، و رضایت شما را جلب کرده باشیم.در این مشاوره تلاش کردیم با ارائه ی تصاویری مونتاژ شده و قرار دادن فرش مورد نظرتان در فضای واقعی، تصوری بهتر و مناسب تر از آنچه ممکن است در فضا ایجاد شود برایتان به دست بدهیم. اگر فکر میکنید توضیحات بیشتری در این خصوص لازم است حتما مساله را از همین طریق به ما اطلاع بدهید.
22 اردیبهشت 1395

ممنون از پاسخگویی صریح،سریع و خوبتون.

می خواستم بدونم رنگ سبز هم با آبی همخونی داره؟

مثلا اگه بخوام مبلمان رو سبز ملایم بگیرم( من چند مبل از طیف رنگی سبز براتون میذارم میخوام بدونم از نظر شما کدومش با فرش من همخونی داره)

البته خودم بیشتر سبز ملایم رو می پسندم.

ممنون از وقتی که برای پاسخگویی به من قرار میدین.
 
22 اردیبهشت 1395

سلام دوباره خانم زهره ی گرامی


در خصوص تصاویری که ارسال کرده اید، سبزهایی که روشن هستند انتخاب مناسب تری برای شما به نظر می رسند.
مدل مبلهای سبز برای پذیرایی

مبلهای سبز مورد نظر شما


برای کمک به تصمیم گیری شما، رنگهای سبز پیشنهادیتان را در تصویری مجزا ارائه کرده ایم. همانطور که پیشتر هم گفتیم نظر ما نیز روی رنگهای ملایم تر است چرا که راحت تر با فضا همخوان می شوند. رنگ سبز تصویر شماره ی 4 برای فضاهای بزرگی مناسب تر است و در فضاهای خانگی و کوچکتر ترکیب مناسبی ایجاد نمیکند، چرا که رنگ آن بسیار متفاوت و جیغ است و تلاش میکند خود را بر فضا تحمیل کند.
مشاوره دکوراسیون نشیمن با رنگ سبز

رنگبندی سبز برای فضای مورد نظر شما


برای کمک بیشتر به شما، پیشنهاد میکنیم 2 مطلب را که کارشناسانمان بر اساس خانه های ایرانی نوشته اند مطالعه کنید، مطمئن باشید پس از مطالعه ی این دو مطلب خیلی راحت تر میتوانید در خصوص خریدهای جدید منزلتان اقدام کنید. کافی است روی متن های رنگی زیر کلیک یا لمس کنید تا به این دو مطلب کاربردی هدایت شوید.اگر پس از مطالعه ی این دو مطلب سوالی داشتید با ما در ارتباط باشید تا همراهیتان کنیم.


مطلب اول 


مطلب دوم

ارسال پاسخ