ست سرویس چوب

سلام روز بخیر. من برای جهیزیه سرویس مبلمانی ک پسندیدم طرح استیل طلایی باروکش پارچه نسکافه ای هست و برای سرویس خوابم چوب سفید هست. چون ست نیست جلوه بدی نداره؟ منزل 68 متری با دو پنجره در پذیرایی. خونه جنوبی هست. کف سرامیک سفید دیوارها تقریبا سفید. درمورد رنگ پارچه مبلمان و خودش نظری اگه دارید ممنون میشم بدونم
مشاور: انستودیوز 31 خرداد 1395 پاسخ داده شده
31 خرداد 1395

سلام خانم تیناتو گرامی

خوشحالیم از این که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید

در خصوص هماهنگ بودن رنگ چوب مبلمان نشیمن و سرویس خواب، از آنجایی که هر دو، متعلق به یک خانه هستند، بهتر و ایده آل تر آن است که فضاهای مختلف خانه دارای عناصر مشترکی باشد و هماهنگی بین آنها وجود داشته باشد، اما شاید علاقه مند باشید حال و هوای اتاق خواب از پذیرایی کاملا متفاوت باشد و لذا از آنجا که این دو چوب در دو فضای مستقل به کار می روند اشکالی ندارد که دارای رنگ های متفاوتی باشند، اما همانطور که پیشتر نیز بیان شد بهتر است این هماهنگی وجود داشته باشد.


در ارتباط با رنگ نسکافه ای و چوب طلایی مبلمان زمانی می توان نظر قطعی داد که بدانیم سایر عناصر فضا مثل فرش، پرده ، کف و سقف و دیوار و عناصر تزیینی دارای چه رنگ و بافتی هستند و آیا در ترکیب با مبل مورد نظر شما، جلوه زیبایی ایجاد خواهند کرد؟ برای آنکه مبل مورد نظر شما جلوه خوبی در فضا داشته باشد و هماهنگی مناسبی با سایر عناصر ایجاد کند لازم است به نکاتی همچون چیدمان، رنگ، نقش و ابعاد مبل ها توجه نمایید. پیش تر در یکی از مطالب سایت با عنوان "پنج دلیل برای اینکه بدانید مبل استیل برای منزل شما مناسب است یا خیر؟" به این موضوع پرداخته ایم. در این مطلب یک عامل مهم در زیبایی مبلمان رنگبندی آن هاست. گاهی انتخاب نامناسب رنگ فرش ها باعث می شود زیبایی فضای منزل به شدت کم شود. نکته ای که می توان توجه شما را به آن جلب کرد آن است که مراقب باشید رنگ های تیره و نقش های درشت و پرکارِ پارچه مبل، فضای پذیرایی شما را که احتمالا مساحت زیادی هم ندارد، شلوغ و دلگیر و گرفته نکند.


توصیه میکنیم به منظور اینکه بتوانید انتخاب درستی در انتخاب رنگ مبلمان و سایر عناصر منزل همچون فرش و پرده داشته باشید، تصاویری از فضای منزل و مبلمان و عناصری که میخواهید به کار ببرید برایمان ارسال کنید تا بتوانیم نظر کامل تری در رابطه با رنگبندی منزل خدمتتان ارائه کنیم .امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. اگر نقایصی در این پاسخ وجود دارد و یا اینکه مساله دیگری برایتان مطرح شده است، می توانید از همین طریق با ما در میان بگذارید.

 

 
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: