رنگ کمد دیواری

متراژ کلی پذیرایی با احتساب آشپزخانه حدود 70 متر است. به تازگی کابینت بندی به رنگ کرم روشن با خطوط کمرنگ روی آن و رویه مشکی انجام شده است. کمد دیواری ریلی در پذیرایی قرار خواهد گرفت. سوال من این است ک آیا رنگ و طرح کمد دیواری همان رنگ و طرح کابینت باشد چطور است!؟ البته بدون به کار بردن رنگ مشکی که در رویه کابینت استفاده شده است. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از فضا و یا ارسال عکس بفرمایید. با تشکر.
مشاور: انستودیوز 22 خرداد 1395 پاسخ داده شده
22 خرداد 1395

با سلام خدمت شما و خوشحالیم که سوالتان را با ما در میان گذاشتید.
با توجه به توضیحات شما از فضای خانه می توانید رنگ های مختلفی را برای کمد خود انتخاب کنید که تعدادی از حالات را برای شما شرح خواهیم داد.
همرنگی کمد با کابینت
در این حالت همانطور که پیشنهاد کرده اید می توانید رنگ کمد خود را به رنگ کابینت ها انتخاب کنید . این کار باعث خواهد شد که هماهنگی بین نشیمن و آشپزخانه ایجاد شود . همچنین اگر دیوار های خانه به رنگ کرم باشد به یکپارچگی بیشتر کمد و فضای خانه منجر خواهد شد و توجه داشته باشید که در این حالت از طیف های مختلف کرم در وسایل دیگر بهره ببرید تا از یکنواختی در فضای منزلتان جلوگیری کنید.
کمد سفید در نشیمن

رنگ های روشن برای کمدهمرنگی کمد و مبلمان نشیمن
برای هماهنگ شدن کمد و مبلمان نشیمنتان می توانید از رنگ های مشابه برای هردو استفاده کنید. به عنوان مثال چنانچه میز تلویزیون و بوفه و میز ناهار خوریتان به رنگ قهوه ای فندقی می باشد می توانید برای کم خود از همین رنگ استفاده کنید . این ترکیب رنگی باعث افزایش هماهنگی بین کمد و مبلمان خواهد شد.
رنگ های یکسان برای کمد و مبلمان

رنگ های یکسان برای کمد و مبلمانترکیب رنگ کمد با دو رنگ کابینت و مبلمان نشیمن
شما می توانید کمد خود را از تک رنگ بودن خارج کنید و از دو رنگ به کار رفته در کابینت و رنگ غالب نشیمن استفاده کنید. با این روش کمد در فضای خانه بیشتر جلوه خواهد کرد اما دقت کنید که طرح کمد در این حالت باید دقیق و انتخاب رنگ ها مناسب باشد تا به دلیل نمایان بودن ظاهر زیبا تری به خانه تان بدهد.
کمد کرم و قهوه ای برای میز تلویزیون

کمد دو رنگ در نشیمندر آخر پیشنهاد ما این است که با توجه به مساحت کم منزل از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای شما کوچک به نظر نیاید اما انتخاب رنگ به عوامل زیادی مانند نور خانه ، رنگ مبلمان، رنگ کف و همچنین سلایق شما مربوط می باشد. امیدواریم از پاسخ ما راضی باشید.


ارسال پاسخ