رنگ مناسب پرده و مبلمان با کرم قهوه ای

سلام عزیزان خواستم بهم کمک کنید تا واسه منزل جدیدمون که یه روتختی به رنگ کرم قهوه ای و با طرح ساعت سه بعدی داریم ،پرده و سریس چوب چه رنگی انتخاب کنیم تا ست باشن ممنونم از راهنمایهتون
مشاور: 6 مهر 1395 پاسخ داده شده
6 مهر 1395

با سلام آقای میلاد گرامی

از پیوستن شما به مخاطبان انستودیوز بسیار خوشحالیم . با توجه به اینکه رنگ روتختی مورد نظر شما کرم قهوه ای است برای انتخاب سرویس خواب می توانید دو حالت را در نظر بگیرید.

 در حالت اول می توانید از رنگ چوب های نزدیک به قهوه ای استفاده کنید که در اینصورت جلوه ای متحد الشکل و وحدتمند در اتاقتان ایجاد خواهد شد.

در حالت دوم اگر بخواهید رو تختی جلوه ی بیشتری داشته باشد، پیشنهاد می کنیم از رنگی روشن مانند سفید یا شیری استفاده کنید(البته توجه داشته باشید با توجه به اینکه تصویری از روتختی شما نداریم ما فرض بر این گذاشتیم که رنگ تیره آن بیشتر ازرنگ روشن است)

 

با توجه به اینکه رنگ روتختی تان تا حدودی در زمره ی رنگ های خنثی قرار می گیرد، برای انتخاب رنگ پرده، گستره ی وسیعی از رنگ ها قابل پیشنهاد هستند، از سفید مطلق، تا قرمز و هلویی، یا آبی روشن و آبی فیروزه ای، رنگ هایی هستند که می توانید برای پرده انتخاب کنید. اگر تمایل دارید پیشنهادی دقیق به شما ارائه کنیم، بهتر است تصاویری از فضا برایمان ارسال کنید که در آن رنگ کف، قرنیزها،چوب به کار رفته برای کمدها و مخصوصا رنگ دیوارها مشخص باشد. با توجه به اینکه پرده به صورت عمودی در فضا قرار میگیرد، جلوه ی متفاوتی در اتاق ایجاد می کند و از این رو بهتر می دانیم بدون دانستن اطلاعات ذکر شده، رنگی را به شما پیشنهاد نکنیم.

 

تصاویر زیر نمونه هایی هستند که جلوه ی روتختی رنگ قهوه ای را با تخت هایی با بدنه های رنگ روشن نمایش می دهند. همانطور که در تصاویر میبینید این سرویس ها از جنس چوب و چرم هستند که با توجه به سلیقه تان می توانید آن را انتخاب کنید.

نمونه هایی از  سرویس خواب سفید با ترکیب رنگ قهوه ای

نمونه هایی از سرویس خواب سفید با ترکیب رنگ قهوه ایتصاویر زیر نمونه هایی از سرویس های خواب چوبی و چرمی به رنگ تیره با روتختی قهوه ای می باشد.همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید هم می توانید از رنگ های روشن در پرده و فرش ودیوار ها استفاده کنید که در این صورت جلوه تخت خود را افزایش داده اید و هم می توانید با رنگ های قهوه ای در پرده و دیوار یک فضای کلاسیک ایجاد کنید (در صورتی که اتاق خوابتان کوچک است این کار پیشنهاد نمی شود).

مشاوره دکوراسیون داخلی اتاق خواب

نمومه هایی از سرویس خواب های قهوه ایبه طور کلی پیشنهاد ما این است که بین تخت و چوب آن تضاد ایجاد کنید، حال اگر رنگ روتختی تان کرم روشن است، می توانید از چوب تیره استفاده کنید و اگر روتختی رنگی تیره دارد، استفاده از رنگ های روشن برای سرویس بهتر می باشد. امیدواریم پاسخ ارایه شده شما را در انتخاب سرویس خواب و پرده مناسب اتاقتان یاری کند. چنانچه به اطلاعات بیشتر در این رابطه نیاز داشتید خوشحال میشویم سوال خود را از همین طریق بفرمایید.
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: