رنگ مناسب فرش و مبل با پرده

با عرض سلام و تشکر ،مبلام به رنگ خاکستری روشن و کوسن های دو رو طرح دار و سرمه ای ساده هستش،اتاق پذیراییم هم کوچیکه(کل متراژ خونم 50متر)ممنون میشم راهنمایی کنید برای پرده و فرش و کاغذ دیواری از چه رنگی استفاده کنم،در ضمن برای گرم کردن فضا خوبه از رنگ زرد کمی استفاده کنم ؟و چه چیزهایی از رنگ گرم استفاده کنم؟در فایل عکس فقط از طرف کوسن طرحدار هست.یک روی دیگه کوسن ها به رنگ نشیمن مبل ها هست.
مشاور: انستودیوز 1 تیر 1395 پاسخ داده شده
1 تیر 1395

سلام خانم معصومه گرامی، از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم.


متاسفانه رنگ های بکار رفته در مبلمان شما کمی بی روح به نظر می آیند به همین دلیل تصمیم درستی گرفته اید که رنگ های گرم به فضا اضافه کنید تا کمی محیط شاداب تری را داشته باشید و از رنگ های خالصتری استفاده کنید. به دلیل اینکه ترکیب رنگ هایی مانند سورمه ای در مبلمانتان استفاده شده ولی در دیگر فضاها بکار نرفته است پیشنهاد می کنیم این رنگ را در محیط گسترش دهید و از آن در فرش استفاده کنید. دلیل دیگر انتخاب این رنگ همنشینی مناسب آن با رنگ گرم و دلخواه شما یعنی زرد بوده است. این دو رنگ ترکیب مناسبی با هم داشته و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند هر یک به بیشتر دیده شدن دیگری کمک خواهد کرد. از رنگ های زرد و هم خانواده های آن مانند طلایی می توانید در عناصری مانند پرده استفاده کنید که تاثیر بیشتری در فضا خواهند داشت. سپس می توانید در مقیاس های کوچکتر مانند گلدان،ظرف میوه،ساعت، گل، میز و تابلو نقاشی  رنگ های زرد را بکار ببرید.
مودبرد نشیمن با رنگ های زرد و آبی

ترکیب رنگی زرد، کرم، سورمه ای برای نشیمن


امیدواریم که پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. در غیر اینصورت حتما نقائص این پاسخ را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخی کامل تر و رضایت بخش تر به شما ارائه کنیم.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: