رنگ مبل

با سلام.من فرشام دستبافه با زمینه قرمز که توش کرم و مشکی و زیتونی و سرمه دارهوطرحشون شلوغه.چه رنگ مبلی خوب میشه؟لطفا زودتر جواب بدین.مرسی
مشاور: انستودیوز 22 خرداد 1395 پاسخ داده شده
22 خرداد 1395

با سلام خدمت شما و خوشحالیم که سوالتان را با ما در میان گذاشتید.


متاسفانه ما اطلاعاتی در مورد رنگ کف، دیوارها، مساحت خانه، نور محیط و ... در اختیار نداریم به همین دلیل برای شما پیشنهاداتی را با توجه به نمونه های رایج رنگ ها مطرح کرده ایم


فرش شما به دلیل تعدد رنگ ها در آن و همچنین نقوش فراوان توجه بیشتری را به خود در فضا جلب می کند و با توجه به رنگ غالب آن ( قرمز ) فضا را تحت تاثیر خود قرار داده است به همین سبب بهتر است رنگ های مبلمان شما با رنگ قرمز ارتباط بر قرار کند و از هم خانواده های آن انتخاب شود. ما برای شما 4 نمونه رنگ را مثال زدیم که از بین آن ها در 2 گزینه  مبلمان با دو رنگ متفاوت می باشند.


با توجه به گفته هایمان رنگ هایی مانند صورتی یا بژ برای مبل می توانند هماهنگی مناسبی را بین آن ها و فرش ایجاد کنند . دلیل انتخاب این رنگ ها به صورت بوده که با توجه به نقوش زیاد فرش باید رنگی را برگزینید تا از شدت آن کاسته شود و رنگ های روشن بهترین گزینه هستند.


چنانچه قصد دارید که فضایتان تنوع بیشتری به خود بگیرد و فضای مناسب و بزرگی در اختیار دارید استفاده از دو رنگ برای مبلمان می تواند گزینه مناسبی باشد و از یکنواختی منزلتان بکاهد . برای این حالت پیشنهاد می کنیم رنگهایی مانند زرشکی همراه با رنگ کرم را برای مبل خود انتخاب کنید یا چنانچه به رنگ های خنثی دارید می توانید ترکیب طوسی و صورتی را بکار ببرید.
رنگ های مناسب مبل برای فرش با رنگ غالب قرمز

رنگ های مناسب مبل برای فرش با رنگ غالب قرمز


توجه داشته باشید که گزینه های مطرح شده در حالت عمومی برای شما ارائه شده است و در انتخاب رنگ مبل طرح مبلمان و رنگ وسایل نیز می تواند تاثیر گذار باشد با این حال امیدواریم از پاسخ ما راضی باشید.

امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: