رنگ مبل

سلام خسته نباشید من میخوام رنگ مبلمو تغییر بدم وآبی ملایم کنم.امافرش خونم قرمزه وپردهها هم حریرش سفیده بالنگه های قهوه ای سوخته.الان موندم که آیا آبی به اینها میخوره یا نه.آیالازمه لنگه های پرده روعوض کنم.درضمن میخوام میز تلوزیون هم عوض کنم رنگ اونو بایدچی کارکنم؟ممنون میشم راهنماییم کنین
مشاور: انستودیوز 13 شهریور 1395 پاسخ داده شده
13 شهریور 1395

سلام خانم محبوبه گرامی

از اینکه سوال خود را در انستودیوز مطرح کردید بسیار خوشحالیم

رنگ های قرمز و قهوه ای که در دکوراسیون داخلی منزل شما استفاده شده هر دو رنگ های گرمی هستند و هم نشینی نسبتا خوبی با یکدیگر دارند و استفاده از رنگ سردی مانند آبی می تواند ایده مناسبی برای ایجاد تناسب در رنگ ها در منزل شما باشد . همانطور که در تصویرزیر مشاهده می کنید رنگ های قرمز و قهوه ای و آبی روشن ترکیب معقول و مناسبی را ایجاد کرده است. البته رنگ کف ودیوار هم در ایجاد این ترکیب متناسب نقش مهمی دارند.

مشاوره دکوراسیون داخلی

نمونه ای از ترکیب رنگ مبل آبی با پرده قهوه ایپیشنهاد دیگری که برای رنگ مبلمان منزلتان می توان به شما ارائه داد آبی تیره است که در ترکیب با قهوه ای ترکیب دلپذیری ایجاد میکند همانطور که در تصاویر زیر مشاهده میکنید می توانید مبل هایی به رنگ های متفاوت نیز داشته باشید، مثلا ست مبل کرم، به همراه مبل تک آبی، این مبل تک باعث می شود فضا جلوه ی زیباتری پیدا کند و در عین حال شما ریسک زیادی نکرده اید و مبلمان اصلی تان به رنگ کرم است. حالت برعکس این پیشنهاد نیز قابل انجام است، یعنی ست اصلی به رنگ آبی و مبل های تک به رنگ کرم.

مشاوره دکوراسیون داخلی فرش قرمز و مبل آبی نمونه ای ترکیب فرش قرمز با مبل آبی و کرم

در مورد رنگ میز تلویزیون، باید به رنگ های دیگری که در منزلتان به کار رفته است دقت نمایید، برای مثال اگر در منزلتان از وسایل چوبی استفاده شده است می توانید از زیر تلویزیون هایی به رنگ چوب (تیره و روشن بودن آن بستگی به وسایل دیگر منزلتان دارد) استفاده کنید و اگر وسایل شیشه ای و استیل دارید، انتخاب شما با حالتی که بیان کردیم متفاوت خواهد بود.

امیدواریم پاسخ ارائه شده تا به اینجا برایتان مفید واقع شده باشد  برای دریافت پاسخی کامل تر به شما پیشنهاد میکنیم تصاویری از منزلتان برایمان ارسال نمایید تا با مشاهده ی آن ها به صورت دقیق تری همراهیتان نماییم.

 
13 شهریور 1395

سلام خانم محبوبه گرامی
از حضور دوباره تان در انستودیوز بسیار خوشحالیم . با توجه به عکس های ارسالیتان باید عنوان کنیم که منزل شما شرایطی دارد که برای رسیدن به فضای دلخواه فقط تغییر رنگ مبلمان کافی نمی باشد. برای اینکه در منزلتان به فضای دلپذیری دست یابید پیشنهاد میکنیم این کارها را به مرور زمان انجام دهید :
1- دراولین مرحله و به طور موقت می توانید چیدمان مبل ها را تغییر دهید و آن ها را از این پراکندگی در بیاورید به این صورت که مبل های خود را دورتادور یک فرش درمقابل تلویزیون بچینید.
2- توجه داشته باشید که کابینت و چیدمان آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی فضای منزل دارد پس قدم دوم برای فضای خانه شما نصب کابینت آشپزخانه است.
3- در مرحله بعدی چنانچه مایل به خرید مبلمان جدید هستید و رنگ مورد نظر شما آبی است بهتر است که از این رنگ علاوه بر مبلمان در عناصر دیگر منزل مانند کاغذ دیواری ، رو میزی ، تابلو و ... استفاده کنید تا تناسبات لازم ایجاد شود.
توجه داشته باشید اگر بدون انجام موارد ذکر شده اقدام به تغییر رنگ مبلمان خود کنید تاثیر زیادی در فضای منزلتان ایجاد نمی شود برای اینکه این موضوع برایتان ملموس تر شود مبلمان موجود در منزلتان را به رنگ آبی در آورده ایم و می توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید.
مشاوره آنلاین دکور منزل و تغییر رنگ مبل خانه

تاثیر تغییر رنگ مبلمان بر فضا


امیدواریم این توضیحات برایتان مفید واقع شده باشد، در صورتی که احساس می کنید توضیحات بیشتری لازم است یا نکات ذکر شده به تمامی سوالات شما پاسخ نمی دهد، سوالاتتان را با ما در میان بگذارید.


 

 
13 شهریور 1395

سلام تشکربه خاطر راهنماییهای خوبتون.اگه بازهم درضمینه دکوراسیون نظری خواستم حتما مزاحمتون میشم
13 شهریور 1395

با سلام خدمت خانم محبوبه گرامی

حضور دوباره شما در انستودیوز مایه ی خوشحالی ماست. با توجه به این که قصد جدی دارید تا فضای منزلتان را تغییر بدهید، به شما پیشنهاد میکنیم که ابعاد نشینمن منزل خود را برایمان ارسال کنید تا با رسم نرم افزاری نقشه ی منزلتان و قرار دادن مبلمان در آن بتوانیم بهتر شما را در تصمیم گیری برای چیدمان و مبلمانی که بهتر است خریداری کنید همراهی کنیم.

در حال حاضر تنها رنگ مساله ی فضای شما نیست و اگر ما در مورد رنگ مبل ال به شما نظر بدهیم، مشاوره ای ناقص و نادرست ارائه کرده ایم و تنها وقت و هزینه ی شما از بین رفته است. در این فضا، در وهله ی اول شما باید چیدمانی ایده آل داشته باشید، با ارسال ابعاد و ترسیم نرم افزاری نقشه ی منزلتان، به شما خواهیم گفت که چه تعداد مبلمان و چه سبکی از چیدمان می تواند منزلتان را به فضایی  زیبا و دلنشین تبدیل کند.

مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات تکمیلی شما برای ارائه ی مشاوره ای کاربردی و مناسب هستیم.

در لینک زیر طریقه رسم پلان یا نقشه یک اتاق آموزش داده شده است که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید .

http://nstudioz.com/how-to-draw-plan/
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: