رنگ دیوار پذیرایی

سلام .ببخشید من راجب رنک دیوار پزیراای راهنمایی میخولستم .رنگ پرده سفید و والن ان گیپور گلبهی .و مبل تقریبا طوسی خیلی روشن .میخوام 2 رنک مختلف به دیوار بزنم .پیشنهاد شما چیه ؟
مشاور: انستودیوز 21 خرداد 1395 پاسخ داده شده
21 خرداد 1395

سلام خانم شقایق گرامی

خوشحالیم که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید

می توان چند پیشنهاد برای شما مطرح کرد.

اول آنکه می توانید رنگ دیوارها را با مبل ها هماهنگ کنید و سایه ای روشن تر از رنگ مبل روی دیوار استفاده کنید و با استفاده از تابلوهایی که رنگ هایی نزدیک به پرده در خود داشته باشد ترکیب رنگی منزل را کامل نمایید.

استفاده از رنگ خاکستری مشابه مبل در دیوار در کنار پرده گلبهی

استفاده از رنگ خاکستری مشابه مبل در دیوار در کنار پرده گلبهیدومین پیشنهاد آن است که رنگی گلبهی روشن را برای دیوار انتخاب کنید .

استفاده از رنگ گلبهی روشن برای دیوار

استفاده از رنگ گلبهی روشن برای دیوارسومین پیشنهاد استفاده از رنگ گلبهی روشن در بیشتر دیوارها و استفاده از کاغذ دیواری با رنگ های گلبهی و خاکستری و سفید در یکی از دیوارها (مثل دیوار پشت کاناپه یا دیوار تلویزیون) است.

استفاده از رنگ گلبهی خیلی روشن برای دیوارها و کاغذ دیواری گلبهی ، خاکستری و سفید برای یکی از دیوارها

استفاده از رنگ گلبهی خیلی روشن برای دیوارها و کاغذ دیواری گلبهی ، خاکستری و سفید برای یکی از دیوارها


چهارمین پیشنهاد که باعث می شود فضایی جذاب تر داشته باشید استفاده از رنگ سبز روشن است . ترکیب رنگ سبز با گلبهی در کنار رنگ های خنثی همچون سفید و خاکستری ترکیب رنگی آرامش بخشی را به شما ارائه می دهد.
استفاده از رنک سبز برای دیوارها در کنار رنگ گلبهی پرده و خاکستری مبل

استفاده از رنک سبز برای دیوارها در کنار رنگ گلبهی پرده و خاکستری مبل

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که رنگ خاص دیگری مد نظر شما است یا آنکه سول دیگری ذهنتان را درگیر کرده است می توانید از همین طریق با ما در میان بگذارید.


 

 
امتیاز شما به مشاوره

کیفیت:

زمان: