رنگ بندى

سلام من يه دست مبل چرم زرشكى دارم ويك دست مبل ال راحتى ،منو راهنمايي كنيد روكس سرويس ال رو چه رنگى انتخاب كنم تا با زرشكى هماهنگ بشه ممنون
مشاور: انستودیوز 26 اردیبهشت 1395 پاسخ داده شده
26 اردیبهشت 1395

سلام  دوست گرامی و خوشحالیم که سوالتان را با ما در میان گذاشتید


مساله انتخاب رنگ موضوعی وابسته به عواملی مانند رنگ دیوار ها، رنگ فرش، نور خانه، مساحت نشیمن، تم رنگی خانه  و خیلی عوامل دیگر می باشد و نمی توان بدون توجه به آن ها انتخاب مناسبی داشت اما با این حال برای شما توضیحی کلی در مورد انتخاب رنگ مناسب بیان می کنیم.


رنگ زرشکی رنگیست که با اکثر رنگ های خنثی می تواند همنشینی داشته باشد.به این ترتیب که اگر می خواهید تم رنگی تیره در محیط داشته باشید و مبلمانتان تضاد کمتری با یکدیگر داشته باشند به شما رنگ هایی مانند مشکی و خاکستری را پیشنهاد می کنیم. این رنگ ها باعث می شوند ارتباط بیشتری بین مبلمانتان به وجوئ آید و این طور به نظر می آید که یک دست( ست ) مبلمان هستند.همچنین اگر محیط خانه تان اغلب از رنگ های روشن تشکیل شده این تم رنگی تیره از مبلمان باعث نمایان تر شدن آن ها خواهد شد.
رنگ بندی مبل زرشکی با مشکی و خاکستری

رنگ بندی مبل زرشکی با مشکی و خاکستری


در صورتی که دوستدار رنگ های روشن هستید به شما رنگ سفید را پیشنهاد می کنیم. این رنگ بر خلاف پیشنهاد قبلی باعث خواهد شد هر یک از مبلمان هایتان به تنهایی در نشیمنتان خودنمایی کنند و مکمل خوبی برای یکدیگر باشند . اما توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از رنگ سفید  یا تیره، تکرار این رنگ ها را در جاهای مختلف خانه داشته باشید. به عنوان مثال هنگامی که از رنگ خاکستری برای مبلمان استفاده می کنید آن رنگ را در دیوار یا فرش نیز بکار ببرید.
فرش زرشکی با مبل سفید و رنگی

رنگ بندی مبل زرشکی با سفید


امیدواریم که از پاسخ ما راضی باشید. در صورت خواستار پیشنهادات دقیق تر می توانید عکس هایی از فضای منزل را برای ما ارسال فرمایید تا کارشناسان ما بهترین گزینه را برای شما ارائه دهند.


ارسال پاسخ